29 °C

Türk otomotiv tedarikçileri IZB Wolfsburg Fuarı’nda

IZB Wolfsburg 9. Uluslararası Otomotiv Tedarikçileri Fuarı’na Türkiye’den milli katılım organizasyonu gerçekleştirdi.

Türk otomotiv tedarikçileri IZB Wolfsburg Fuarı’nda

BURSA-Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), Volkswagen tarafından desteklenen IZB Wolfsburg 9. Uluslararası Otomotiv Tedarikçileri Fuarı’na Türkiye’den milli katılım organizasyonu gerçekleştirdi.

İşbirliği ve ihracat için önemli bağlantılar gerçekleştiren Türk firmaları fuarda fren sistemlerinden elektrik aksamları ve akışkan transfer sistemlerine kadar çok sayıda ürün sergiledi.

Türkiye otomotiv endüstrisi, fuarda milli katılım ile 10, bireysel katılım ile dokuz olmak üzere toplam 19 firma ile temsil edildi.

Fuara katılan OİB Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Yeşilova ve OİB Denetim Kurulu Üyesi Hasan Kumru ile birlikte, Türkiye Hannover Başkonsolosu Mehmet Günay ve Hannover Ticaret Müşaviri Ruhi Deniz standları ziyaret ederek firmalardan görüş aldı. Yaklaşık 30 ülkenin katıldığı ihtisas fuarına, dünyanın 800’ü aşkın önde gelen tedarikçi firması stand açtı. Türkiye fuarda, Almanya, İtalya, İspanya ve Portekiz ile birlikte en fazla katılım sağlayan ülkeler arasında yer aldı.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap