29 °C

Baydöner, 91'nci restoranını açtı

Adapazarı'ndaki 3. Baydöner İskender yeni konseptiyle hizmete girdi.

Baydöner, 91'nci restoranını açtı

Türkiye'de ve Dünya’da dönerin markası olmak hedefiyle yola çıkan restoran zinciri Baydöner, Agora Adapazarı AVM'de açtığı Baydöner İskender ile 91 restorana ulaştı. 

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti dönerle dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen Baydöner, Türkiye’deki  restoranlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Agora Adapazarı AVM'de Adapazarı'ndaki 3. restoranını açan Baydöner İskender, yepyeni mağaza konseptiyle iskender lezzetini daha da keyifli bir hale getiriyor.

Adapazarı'ndaki diğer restoranları Çark Cadde ve Sakarya Serdivan'da bulunan Baydöner İskender’in, Agora Adapazarı AVM restoranı toplamda 78 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor. Modernize edilmiş yeni mağaza konseptiyle ve benzersiz iskender lezzetiyle, damak tadına düşkün herkesin ilk adresi olacağa benziyor. 

Baydöner CEO’su Bülent Polat konuyla ilgili açıklamasında:

"İzmir'den çıkarak ülke geneline yayılan bir marka olmaktan mutluluk duyuyoruz. Baydöner olarak 2007 yılında yabancı fast food markalarına rakip olmak için kurulduk. Dönerin uluslararası bir kaliteyle sunulmadığını gördük. Bu nedenle dünyada ünlü markaların nasıl standart bir kalite yakaladığını ve büyüdüğünü izledik. Şık bir mekan, lezzet ve makul fiyatları birleştirdik. Bugün 36 şehirde 91 restorana ulaştık. En kısa zamanda 100’lü rakamlara, 5 yıl içinde ise 300 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Yurtdışı büyüme planlarımız eskiden beri vardı ve önümüzdeki 5 yılda hızlandırmayı planlıyoruz. Özellikle Almanya’dan başlayan bir Avrupa büyümesi planımız var. Yurtdışında dönerin itibarını artırmak hedefimiz. Sirkülasyonun fazla olduğu prestijli caddelerde, şık restoranlarla hizmet vereceğiz." dedi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap