İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak

Bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 30-31 Ağustos'ta bazı semtlerde elektrik kesintisi olacak

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

 

İSTANBUL  - İstanbul'un bazı semtleri, bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 30-31 Ağustos'ta elektrik alamayacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, kesinti programı şöyle:

Beşiktaş ilçesinde, 30 Ağustos'ta 01.00-05.00 saatleri arasında; Başbakanlık Çalışma Ofisi, Akaretler Güzel Sanatlar Akademisi, Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarları Malzeme Ofisi, Süleyman Seba ve Şair Nedim caddeleri, Dolmabahçe trafik sinyalizasyonu, Akaretler Resim ve Heykel Müzesi, Dolmabahçe Caddesi ve civarı.

Avcılar ilçesinde, 31 Ağustos'ta 04.00-08.00 saatleri arasında; Ambarlı, Denizköşkler, Firuzköy, Merkez, Cihangir, Gümüşpala, M. Kemal Paşa mahalleleri, Mermerciler ve Bakırcılar sanayi sitelerinin bir kısmı, Birlik Sanayi Sitesi, Yakuplu Kumcular yolunda bulunan Botaş, İGDAŞ, İSKİ tesisleri, Esenyurt Fatih Sanayi Sitesi, Yakuplu Beldesi, İhlas Marmara Evleri 1. Kısım ve Ambarlı Limanı'nda bulunan tesisler.

10.00-14.00 saatleri arasında; Hadımköy, Ömerli, Deliklikaya, Karaağaç, Yeşilbayır mahalleleri, Sancaktepe Kışlası,Karyatağı mühimmat deposu, Akpınar Kışlası, Suteks, Soyak Beton, Bor Kimya, Dursunköy Villaları, 5101 mühimmat deposu ve civarı.

Sarıyer ilçesinde, 31 Ağustos'ta 09.00-13.30 saatleri arasında; Çayırbaşı Mahallesi Sedatkent Villaları, Büyükşehir Belediyesi Çırçır-Çayırbaşı Bağlantı Tüneli, Kocataş Şantiyesi ve civarı.

Fatih ilçesinde, 31 Ağustos'ta 19.00-18.00 saatleri arasında; Aksaray Ordu, Laleli ve Koska caddeleri, Şair Haşmet Sokak, Şair Fitnat Sokak ve civarı ile Esenler ilçesinde Fevzi Çakmak Mahallesi, 15, 1130, 1138 sokaklar, 2, 3, 4, 5 ve Battalgazi caddeleri, Atışalanı Caddesi'nin bir kısmı, Neyyir Turan İlköğretim Okulu ve civarı.