Osman Pamukoğlu kaza geçirdi

Pamukoğlu'nun kullandığı otomobil Bolu'dan Zonguldak istikametine giderken menfeze düştü. Kazada Osman Pamukoğlu ve eşi Emel Pamukoğlu yaralandı.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

BOLU - HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu'nun kullandığı otomobilin, Bolu'dan Zonguldak istikametine giderken Yeniçağ-Mengan kara yolu Babahızır köyü yakınlarında menfeze düşmesi sonucu yaralanan Pamukoğlu ve eşi Emel Pamukoğlu, Mengen Devlet Hastanesindeki tedavilerinin ardından Bolu Köroğlu Devlet Hastanesine sevk edildi.

Bolu Köroğlu Devlet Hastanesi Acil Servis girişinde gazetecilere açıklama yapan Osman Pamukoğlu, yoldaki mıcırlar nedeniyle kullandığı aracın kayarak menfeze girdiğini söyledi.

Yaralanan Pamukoğlu ve eşi taburcu edildi

Edinilen bilgiye göre, dün geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve Bolu Köroğlu Devlet Hastanesi Ortopedi servisinde müşahede altına alınan Osman ve Emel Pamukoğlu, tedavilerinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.

Osman Pamukoğlu hastaneden otomobille ayrılırken, kalça kemiğinde çatlak oluşan ve evinde tedavisine devam edileceği öğrenilen eşi Emel Pamukoğlu sedyeyle ambulansa bindirildi. Osman ve Emel Pamukoğlu'nun Ankara'daki evlerine gidecekleri bildirildi.

Pamukoğlu, hastaneden ayrılmadan önce bir basın mensubunun, "Cumhurbaşkanı ve Başbakan sizi arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu mu?" sorusu üzerine Pamukoğlu, arayanların kendi telefonuna ulaşamadıklarını, genel merkezin telefonuna ulaştıklarını ifade ederek, "Arayanların bazıları bana hastanenin telefonundan ulaştı. Genel merkezi arayanlar olmuş. Genel merkezi arayanlar not edildi. Cumhurbaşkanı ve Başbakan ile herhangi bir görüşmem olmadı" dedi.

Bu konularda ilginizi çekebilir