13 °C

Türkiye’nin en büyük refakatçi oteli açıldı

Ünal İnşaat, 5 Katlı ve 90 yataklı Türkiye’nin en yeni refakatçi otelini hayata geçirdi. İşadamı Ahmet Ünal birçok hasta yakınının en büyük sorunu olan konaklama sorununun önüne geçecek bir proje olduğunu vurguladı

Türkiye’nin en büyük refakatçi oteli açıldı

Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi tarafından ihtiyaç sahiplerine hizmet vermek amacıyla işletilecek Türkiye'nin en büyük refakatçi oteli açıldı. İşadamı Ahmet Ünal'ın eşi Özlem Ünal'ın katkılarıyla açılan otelin açlış töreninde konuşan Özlem Ünal  duygularını şöyle ifade etti: 

“İnşallah hayırlı uğurlu olur. Öncelikle eşime çok teşekkür ediyorum, çok gurur duyuyorum tüm Sivas halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi'nde hastalara refakat eden hasta yakınlarının konaklama sorunlarının çözüleceğini düşünüyorum. İnşallah hayırlı uğurlu olsun daha başka güzel hayırlarda buluşmayı umut ediyorum ayrıca hasta refakatçılarından otel konaklama için ücret alınmayacak." 

Ünal İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ünal ise, "Evet şimdi insanlar hep ölümsüzlüğü aramışlardır ama bu mümkün değildir ancak işte gidiyorken ardınızda bıraktığınız eserler ölümsüz eserler ile var oluruz İnşallah bu eserde özlem hanım içinde öyle olmuş olur. Hayır defteri hep açık olur. Bende Sivasımıza hayırlı uğurlu olmasını temelli ediyorum. Teşekkür ediyorum" dedi.
 
Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık ise şu cümleler ile sözlerine devam etti: 

"Öncelikle Ahmet Bey’e ve kıymetli Hanımefendiye Özlem Hanıma birlikte teşekkür ediyorum. Üniversitemizde bir refakatçı oteli kazandırdılar. Ben bu örnek davranışından dolayı başta Ahmet Bey’i kıymetli iş adamımızı kutluyorum. Esininde ismini burada yaşatacağız hiç merak etmesin ayrıca teşekkür ediyorum ve bu hayrın örnek olmasını diliyorum başka iş adamlarımıza bir örnek teşkil etmesini diliyorum. Tüm emeği geçenlere yapan, yaptıran, çalışan ve düzenleyen herkese teşekkür ederim. Hayırlı olsun diyorum. 

İnşallah en kısa sürede Sayın Bakanımız İsmet Yılmaz’ında katılımıyla uygun bir tarih belirleyeceğiz ve resmi açılışımızı gerçekleştireceğiz. Otelimiz büyüklüğü bakımından Türkiye'de ilk diyebilirim."

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap