11 °C

"Müzikli Sofralar" Bodrum Müzik Festivali'nde

Bodrum Müzik Festivali'nde "Müzikli Sofralar" tadım akşamlarında klasik müzik eşliğinde lezzet meraklılarını ağırlanacak. Etkinlikler, Mezzaluna Palmarina Bodrum'da 14 Ağustos Pazartesi ve Kitchenette Palmarina Bodrum'da 15 Ağustos'ta.

Müzikli Sofralar Bodrum Müzik Festivali'nde

Bodrum Müzik Festivali "Müzikli Sofralar" tadım akşamlarında klasik müzik eşliğinde lezzet meraklılarını ağırlayacak. Mezzaluna Palmarina Bodrum'da 14 Ağustos Pazartesi ve Kitchenette Palmarina Bodrum'da 15 Ağustos Salı akşamları saat 19.00'da gerçekleşecek "Müzikli Sofralar" etkinliklerinde Denizatı grubu performans sergileyecek.

İtalyan mutfağının ön plana çıkacağı bir mönüyle Mezzaluna'nın şefi Fabio Brambilla'nın ev sahipliğinde gerçekleşecek 14 Ağustos'taki ilk tadım akşamında, pizzanın ve temel malzemesi unun hikâyesi, klasik müzik dinletisi eşliğinde aktarılacak.

İkinci akşam ise Kitchenette'te gerçekleştirilecek. Şef Hazer Amani'nin Bodrum'un yerel tatları ile hazırlayacağı özel reçetelerin tadılacağı deneyim, klasik müzik dinletisi ile zenginleşecek.

Bodrum Müzik Festivali, Doğuş Grubu, Audi ve D-Marin ana sponsorluğuyla 16 Ağustos'a kadar konserlere, klasik müzik etrafında şekillenen sinema, çağdaş sanat, edebiyat, çocuk atölyeleri, gastronomi gibi farklı disiplinlerden deneyimlere Bodrum'un simgesel mekânlarında ev sahipliği yapacak.

mobilet iOS ve Android uygulamaları ile mobilet.com üzerinden alınabilen festival biletlerinin tüm gelirleri Tohum Otizm Vakfı'na ve Bodrum Sağlık Vakfı'na bağışlanıyor.

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.