22 °C

Alessandra Ambrosio "Moda şehri"nde podyuma çıkacak

8-13 Ocak’ta Antalya Expo Center’da düzenlenecek 19. Dosso Dossi Fashion Show, bu yıl Brezilyalı top model Alessandra Ambrossio’yu ağırlayacak

Alessandra Ambrosio "Moda şehri"nde podyuma çıkacak

İSTANBUL - Yılda iki kez düzenlediği moda şov ile dünyaca ünlü top modelleri Türkiye’ye getiren Dosso Dossi Fashion Show, bu kez Brezilyalı Alessandra Ambrosio’yu ağırlamaya hazırlanıyor. Ambrosio, 9 Ocak’ta Antalya’da düzenlenecek defilede özel olarak hazırlanacak “moda şehri”nde podyuma çıkacak.

Bugüne kadar Isabeli Fontana, Erin Heatherton, Miranda Kerr, Adriana Lima ve Irina Shayk’ı podyuma çıkaran Dosso Dossi Fashion Show, yeni bir moda etkinliğine hazırlanıyor. 8-13 Ocak’ta Antalya Expo Center’da düzenlenecek 19. Dosso Dossi Fashion Show, bu yıl Brezilyalı top model Alessandra Ambrossio’yu ağırlayacak. Ünlü top model, 50 mankenle birlikte 9 Ocak’ta çıkacağı defilede 2015 ilkbahar-yaz kreasyonlarının yer aldığı 4 ayrı markanın ürünlerini sergileyecek.
 
Özel bir podyum hazırlanıyor

Bir defilede giydiği şekerden yapılmış iç çamaşırından sonra “Şeker Kız Alessandra” olarak da anılmaya başlayan ünlü top model için Antalya’da çok özel bir podyum hazırlanıyor. Moda şovlarında çıkarttıkları top modeller kadar podyum tasarımlarıyla da dikkat çektiklerini belirten Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, özellikle Akdeniz ülkelerinin vazgeçilmez yaşam alanları olan meydanlardan ve İtalya’nın ünlü sahil kasabası Portofino’dan esinlendiklerini söyledi.
 
Podyum için hazırlıkların başladığını belirten Eraslan, “19.sunu gerçekleştireceğimiz defilemiz için bir moda şehri kuruyoruz. İtalyan stilinden esinlenen şehrimizde moda tutkunlarını bir araya getireceğiz. Akdeniz esintilerini ve bir sahil şehri havasını yansıtacak podyumda farklı kültürlerin ortak sembolü olan bir dikilitaş bulunacak. Akdeniz mimarisinin renkli ve sıcak binaları, otel, kafe, mağaza ve evlerle çevrili olacak podyumumuzu sokak sanatçıları tamamlayacak” dedi.