BAE’deki proje için yapı malzemeleri satın alınacak

Birleşik Arap Emirlikleri’nde inşasına başlanacak olan konut ve askeri enstitü yerleşkesinin işlerinde kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan malzemeler için Türkiye’den tedarikçiler aranmaktadır.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Birleşik Arap Emirlikleri’nde inşasına başlanacak olan konut ve askeri enstitü yerleşkesinin yapı ve inşaat işlerinde kullanılmak üzere ahşap iç mekan kapıları, alüminyum kapı ve pencereler, gardırop, vitrifiye çeşitleri, fayanslar ve kilitli parke taşlarına ihtiyaç duyacaklarını belirten firma Türkiye’den tedarikçiler aramaktadır.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Dear Sir,

Please be informed that we have been awarded the project 99 Residential Buildings & Military Institute in Al Zarqa Area Jordan.
And we are pleased to request you to send your best price offer for the supply and installation of wooden doors & hardware and some more.
At this point, I need the following:

1. Wooden Doors & Ironmongery
2. Wardrobes
3. Aluminum Works ( Doors and Windows)
4. Sanitary Ware
5. Ceramic
6. Interlock

Note: Our project is exempted from Tax (0%)
Should you need any further clarification, please do not hesitate to contact us.

https://www.turkishexporter.net/en/Leads/358521_wooden-doors-and-hardware-offer-request-from-uae

Bu ihracat fırsatı/talebine erişmek istiyorsanız; %80 oranına çıkan hibe desteklerinden, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) toplu üyelik desteği kapsamında yararlanabilirsiniz. Lütfen bilgi için form doldunuz ve 444 23 99’u arayıp bilgi isteyiniz.
Başvuru Formu Linki : https://turkishexporter.net/tr/contact 

Bu konularda ilginizi çekebilir