22 °C

DÜNYA, yeni yol haritasını İzmir toplantısında çizdi

DÜNYA Gazetesi gelenekselleşen Bölgeler Toplantısı’nın 30’uncusunu İzmir’de düzenledi. DÜNYA Yönetim Kurulu Başkanı Didem Demirkent başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, gazetenin yeni dönem yol haritası çizildi. Toplantıda ayrıca, başarılı olan bölge çalışanları da ödüllendirildi.

DÜNYA, yeni yol haritasını İzmir toplantısında çizdi

Gazeteniz DÜNYA’nın gelenekselleşen Bölgeler Toplantısı’nın 30’uncusu İzmir’de gerçekleştirildi. DÜNYA Yönetim Kurulu Başkanı Didem Demirkent başkanlığında Four Points By Sheraton İzmir'de yapılan toplantıda DÜNYA’nın yeni dönem yol haritası çizildi. 30. Bölgeler Toplantısı'nda başarılı olan bölge çalışanlarına da ödülleri takdim edildi. Toplantıya, DÜNYA Yönetim Kurulu Üyeleri Hülya Koç ve Burcu Kösem, DÜNYA Başyazarı Osman Saffet Arolat, DÜNYA Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, DÜNYA Bölgeler Müdürü Sait Ravanoğlu ve DÜNYA Reklam Müdürü Şengül Akyıldız da katıldı.

İki gün süren toplantıda DÜNYA’nın kurumsallaşma çalışmalarını gerçekleştirdiği ve marka haline geldiğini söyleyen Didem Demirkent, önümüzdeki dönemde DÜNYA’yı her cephede daha da ileriye taşımak için çalışacaklarını belirtti.

Toplantının kapanış seremonisi DÜNYA Yönetim Kurulu Başkanı Didem Demirkent ile Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım'ın pastayı kesmesiyle gerçekleşti. Kapanışta ayrıca, DÜNYA’da 10, 15 ve 20 yıllık hizmet sürelerini dolduran çalışanlar da plaket aldı. Toplantıda, DÜNYA Gazetesi Ankara Temsilcisi Ferit Barış Parlak ve Bursa Temsilcisi Ömer Faruk Çiftçi 20 yıllık; Kahramanmaraş Temsilcisi Ali Eskalen 15 yıllık ve Ege Bölge Koordinatör Yardımcısı Serdar Aslantürk ile Ege Bölge Dağıtım Sorumlusu Murat Işık da 10 yıllık hizmet plaketlerini DÜNYA Yönetim Kurulu Başkanı Didem Demirkent’in elinden aldılar.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap