15 °C

Tarım Kredi, memur ve mühendis alımı yapacak

Kurum tarafından daha önce açılan ancak asıl listeye giremeyerek "yedek" listede bulunan memur ve ziraat mühendislerin bir kısmı göreve çağırıldı

Tarım Kredi, memur ve mühendis alımı yapacak

 

ANKARA - Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği (TTKKMB) Genel Müdürlüğü, kurum tarafından daha önce açılan ancak asıl listeye giremeyerek "yedek" listede bulunan memur ve ziraat mühendislerin bir kısmını göreve çağırdı.

TTKKMB Genel Müdürlüğünce konuya ilişkin yapılan açıklamada, öncelikli olarak, 2008 yılında yapılan sınavda yedek olarak belirlenen adaylar ihtiyaç duyulan birimlere atanacaklar.

Genel Müdür Bedrettin Yıldırım tarafından ilgili birimlere gönderilen talimat doğrultusunda, öncelikli olarak ziraat mühendislerinin yedekleri 6-10 Nisan 2009 tarihleri arasında alıştırma kursuna alınacak.

Daha sonra işletme ve iktisat fakültelerinden mezun olan yedek adaylar, ihtiyaç oranında ve talep edilen birimlere atanacaklardır. Bu adaylarla ilgili alıştırma kursunun da 13-17 Nisan 2009 tarihleri arasında yapılacak.

TTKKMB Genel Müdürlüğü en son açtığı sınavda merkez ve taşra teşkilatlarında çalıştırmak amacıyla çok sayıda ziraat mühendisi ile memur almıştı.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap