7 °C

'Ben de adayım'

Tanıl Küçük, İSO başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

'Ben de adayım'

 

İSTANBUL - Uzun zamandır yeni dönemde Başkanlık için adaylığını açıklayıp açıklamayacağı merak edilen İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tanıl Küçük, adaylığını seçimlere 2 gün kala açıkladı. Mevcut durumda İSO'nun kaptan köşküne İSO Yönetim Kurulu Başkanı Tanıl Küçük ya da İSO Meclis Başkanı Erdal Bahçıvan geçecek.

AA muhabirinin edindiği bilgilere göre, 22 Mayısta komite seçimleriyle belirlenen 105 İSO Meclis üyesi Ceylan Otel'de tanıtım toplantısında bir araya gelerek görüşlerini ifade etti.

Bugüne kadar adaylığını açıklamayan mevcut İSO Yönetim Kurulu Başkanı Tanıl Küçük meclis üyelerine hitap ederek, "Sorumluluğum gereği aday oluyorum" dedi.

Şu durumda, daha önce adaylığını açıklayan İSO Meclis Başkanı Erdal Bahçıvan ve Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Tanıl Küçük yarışacak. İSO'nun yeni yönetim kurulu ve yeni yönetim kurulu başkanının belirleneceği 29 Mayıs seçimleri çarşamba günü Odakule'de yapılacak.

Bodur, meclis başkanlığına adaylığını açıkladı

Seramik sektörü temsilcisi İbrahim Bodur'un kızı olan İSO Meclis Başkan Yardımcısı Zeynep Bodur tanıtım toplantısında söz alarak resmen İSO Meclis Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap