1 Euro'ya uçma fırsatı

THY, "Sevgililer Günü" için özel bir promosyon kampanyası başlattı.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Türk Hava Yolları (THY), "Sevgililer Günü" için sevgililere ve sevdikleriyle beraber uçmak isteyenlere özel bir promosyon kampanyası başlattı.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, İstanbul çıkışlı Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'ya ekonomi sınıfta bir kişi gidiş-dönüş (vergiler hariç) 199 Euroya seyahat ederken, beraber yolculuk yapacağı ikinci kişi biletini sadece (vergiler hariç) bir Euroya alabilecek.

Ayrıca bu hatlarda business sınıfta seyahat etmek isteyen yolcular (vergiler hariç) 599 Euroya, beraberindeki kişi de (vergiler hariç) bir Euroya uçabilecek.

Johannesburg, Capetown, Lagos, Adis Ababa, Nairobi, Entebbe, Darüsselam, Yeni Delhi, Mumbai, Karachi, Dakka, New York, Chicago, Washington, Toronto, Sao Paulo, Uzak Doğu (Tokyo, Osaka, Seul, Pekin, Şanghay, Hong Kong, Bangkok, Ho Chi Min, Singapur, Cakarta) noktalarına ise ekonomi sınıfta (vergiler hariç) 399 Euroya bilet alan yolcuların birlikte seyahat edeceği ikinci kişi yine bir Euroya seyahat edebilecek.

Bu hatlarda comfort kabinde 599, business sınıfta seyahat etmek isteyen yolcular için ise ücret gidiş-dönüş 999 Euro olacak.

Türkiye'nin diğer noktalarından ve KKTC Ercan Havalimanı'ndan seyahat edecek yolcular 80 Euro, Ankara ve İzmir'den seyahat edecek yolcular ise kişi başı 50 Euro ilave ederek kampanyadan faydalanabilecek.

09-14 Şubat (dahil) 2010 tarihleri arasında başlayacak seyahatlerde uygulanacak kampanya, en çok 8 gün kalmak koşuluyla geçerli olacak.

 

Etiketler