10 °C

Anneler gününde bedava konuşturacak

Türk Telekom, Anneler Günü'ne özel kampanyasıyla ev telefonundan her yöne bedava konuşturacak.

Anneler gününde bedava konuşturacak

İSTANBUL - Türk Telekom, Anneler Günü'ne özel düzenlediği kampanya ile ev telefonundan her yöne bedava konuşma fırsatı sunacak.

Türk Telekom açıklamasına göre, kampanya dahilinde 8 Mayıs 2011 Pazar günü ev telefonlarından şehiriçi, şehirlerarası, 36 ülkeyi içeren uluslararası 1. kademe sabit ve yurtiçi GSM yönlerine yapılacak olan tüm aramalar bedava olacak.

 Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, konuya ilişkin değerlendirmesinde, müşterilerinin hayatına daha fazla değer katabilmek için anneler gününü fırsat olarak gördüklerini belirterek, şunları kaydetti:

"Ürün ve hizmetlerimizle olduğu kadar, avantajlı kampanyalarımızla da müşterilerimizin hayatına değer katmayı hedefliyoruz. Konuşma trafiğinin yoğun olacağı Anneler Günü gibi özel günlerde, kampanyalarımızın yarattığı değer daha fazla oluyor. Bu nedenle bu özel günde müşterilerimize güzel bir anneler günü hediyesi vermek istedik.  Kampanyamızla, müşterilerimizin bu özel günde en uzaktaki sevdikleriyle ve akrabalarıyla dahi doyasıya konuşabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz."

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.