20 °C

Aşçılık ve pastacılığın şifreleri Kitchenstudio Academy'de

Aşçılık ve pastacılığın şifreleri Kitchenstudio Academy'de

 


 
İSTANBUL - Selin Drin İçigen ve Melih İçigen tarafından kurulan mutfak okulu KitchenStudio Academy,  Temel Aşçılık ve Temel Pastacılık eğitimlerinin 2. dönem kayıtlarına Aralık ayında başlıyor.
Kendine has mutfak disiplini ile lezzet dünyasının kapılarını açan KitchenStudio Academy, tam donanımlı profesyonel eğitim mutfakları, atölye sınıfları, ekiplere yönelik etkinlikler için tasarlanmış mutfak, seminer sınıfı, yemek kütüphanesi ve mutfak laboratuarı ile mutfak tutkunlarını bekliyor.

"Temel Aşçılık" ve "Temel Pastacılık" ile kendi evlerinin şefleri olmak isteyen pastacı ve aşçılar için sıfırdan başlayan ve profesyonelliğe giden eğitimler veriliyor. Hafta sonu ve hafta içi olmak üzere alternatif saatlerle 8 haftalık programlar sunuluyor. Programlara katılan adayların katılım sertifikasına hak kazanacağı eğitimler, konularında uzman KitchenStudio Academy şefleri eşliğinde veriliyor.

Temel Aşçılık  Eğitimleri
KitchenStudio Academy, evinde şahaneler yaratmak isteyenler ve bir sonraki adımı profesyonellik olabilecek özel mutfak tutkunlarına bıçak kullanma tekniklerinden, sos ve çorba yapımına, et pişirme tekniklerinden deniz ürünlerine kadar aşçılığın şifrelerini veriyor.

Temel Pastacılık Eğitimleri
Pastacılık alanında kendini geliştirmek isteyenler ise, KitchenStudio Academy’de, hamur yapım tekniklerinden ekmeğin doğru mayalanmasına, pasta yapım yöntemlerinden çikolataya kadar pastacılığın püf noktalarını öğreniyorlar.

Hafta sonu programının 22 Aralık Cumartesi günü başlayacağı eğitimler, hafta içi katılmak isteyenler için 24 Aralık Aralık Pazartesi günü başlıyor.

Yemek ve pasta yapmanın inceliklerini öğrenmek isteyenler 8 hafta boyunca haftada 2 gün 3 saat olmak üzere özel tasarlanmış profesyonel mutfaklarda tek kişi olarak çalışma imkanı buluyor. Aşçılığın ve pastacılığın şifrelerinin verileceği programların ücreti 2.500+KDV’dir.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap