BlackBerry Curve 3G, Türkiye'de satışta

Turkcell, BlackBerry'nin yeni akıllı telefonunu iletişim merkezlerinde ve kurumsal çözüm merkezlerinde satışa sundu.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Turkcell, yeni BlackBerry Curve 3G akıllı telefonu Türkiye'de satışa sunuyor.

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamada, giderek büyüyen akıllı telefon pazarına güçlü ve ulaşılabilir bir seçenek sunmak üzere tasarlanan BlackBerry Curve 3G'nin yüksek hızlı 3G (HSDPA) şebekelerini desteklediği belirtildi.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, tam takım QWERTY klavyeye, ekranda rahat gezinmek için optik Trackpad'e, entegre GPS ve Wi-Fi®'a sahip olan BlackBerry Curve 3G'de video kaydı yapabilen bir kamera ve medya depolama için 32 gigabayta kadar hafıza kartlarını destekleyen bir microSD/SDHC kart yuvası bulunuyor.

Üzerinde BlackBerry® OS 5.0 yüklü bulunan cihaz, aynı zamanda akıllı telefonlar için yeni bir işletim sistemi olan BlackBerry® OS 6.0'a da uyumlu ve Turkcell sertifikasyonuna bağlı olarak, BlackBerry OS 6.0'nın gelecek aylarda BlackBerry Curve 3G için Turkcell müşterilerine sunulması bekleniyor.

Turkcell iletişim merkezlerinde ve kurumsal çözüm merkezlerinde satışa sunulan BlackBerry Curve 3G'nin tavsiye edilen son kullanıcı fiyatının 488 dolar olduğu kaydedilen açıklamada, Turkcell müşterilerinin cihaza bir süre sonra farklı kontrat seçenekleri ile de sahip olabileceği belirtildi.

 

Etiketler