8 °C

Brisa "Lastiğim" bayileriyle pazar payını büyütecek

Türkiye çapında Lassa ve Bridgestone markaları ile 500'ün üzerinde yetkili satış noktasında hizmet veren Brisa, bağımsız lastik satış noktalarına yönelik başlattığı çalışmayla pazar payını büyütecek.

Brisa "Lastiğim" bayileriyle pazar payını büyütecek

KOCAELİ -  Brisa'dan yapılan yazılı açıklamada, Türkiye çapında standart bir yapıya sahip olmayan lastik satış noktalarına "Lastiğim" bayisi olma fırsatı sunulduğu belirtilerek, bu sayede bağımsız lastik satış noktalarına kurumsal kimlik kazandırmanın yanı sıra yüksek ve sürdürülebilir karlılık sağlama imkanı da verildiği ifade edildi.

Projeye hızlı başlangıç yapıldığına yer verilen açıklamada, ilk olarak 46 şehirde 170 "Lastiğim" noktası oluşturulduğu, bu rakamın 2012 yılı sonuna kadar 250'ye çıkarılmasının hedeflendiği kaydedildi.

Açıklama, şöyle devam etti:

"Türkiye'nin dört bir yanındaki standart bir yapıya sahip olmayan lastik satış noktalarını yeni konseptimiz ile yeni bir yüze kavuşturuyoruz. Lastiğim projesiyle bayiler yeni bir yapıya sahip olurken biz de onlarla beraber büyüyerek pazardaki liderliğimizi güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bağımsız lastik satıcıları toplam satışımızın yaklaşık yüzde 30'unu oluşturuyor. Bu bizim için önemli bir rakam. Bu nedenle bu satış noktalarına da yatırım yapmaya karar verdik. "

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.