7 °C

Ev telefonundan acil sağlık hizmeti

Türk Telekom, sabit hat müşterilerine ücretsiz tıbbı danışma ve ambulans servisleri gibi çeşitli hizmetler sunuyor.

Ev telefonundan acil sağlık hizmeti

İSTANBUL - Türk Telekom hayata geçirdiği "Ev Gibisi Yok" konsepti çerçevesinde "Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi" hizmetini ev telefonları üzerinden sunmaya başlıyor.

Paket, Türk Telekom sabit hat müşterilerine ücretsiz tıbbı danışma ve ambulans servisleri, yaşanan sağlık sorununa göre uygun teknolojiye ve hizmet kalitesine sahip hastanelere yönlendirme, aile üyeleri için 7.500 lira tutarında acil durum sağlık sigortası ve Acıbadem sigorta indirimlerinden faydalanma gibi hizmetleri sunuyor. Türk Telekom'un yeni hizmetinden bireysel müşteriler ve ailelerinden üç üye, toplam dört kişi yararlanabiliyor.

Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi ev telefonu üzerinden 7 gün 24 saat tıbbi danışma hizmeti sağlıyor. Paketten yararlanan Türk Telekom müşterileri sağlıkla ilgili birçok sorularının cevabını Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri'nin deneyimli doktorlarına yönelterek alabiliyorlar. Bu hizmet kapsamında en yakın nöbetçi eczane bilgilerine de ulaşılabiliyor.

Tam donanımlı ambulans hizmeti de Acıbadem Mobil Sağlık Paketi kapsamında bulunuyor. Türk Telekom müşterileri ve aileleri, tam donanımlı ambulans hizmetinden bir yıl boyunca acil durumlarda ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi kapsamındaki ambulanslar, içinde hekim, paramedik ve ilkyardım eğitimi almış sürücüsü ile uluslararası standartlarla donatılmış, yoğun bakım donanımlı olarak hizmet veriliyor.

Acil ihtiyaç duyulan, operasyonlar sırasında kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri de paket kapsamında yer alıyor.

Mobil acil sağlık paketi ayda 5 liraya

Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulan ve aynı evde yaşayan 4 aile üyesini kapsayan Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi, bir yıl boyunca acil durumlarda Türkiye'deki tüm özel hastanelerde geçerli olacak 7.500 lira teminatlı acil sağlık sigortasını da hediye ediyor.

Acil Durum Sağlık sigortası kapsamında, Türk Telekom bireysel müşterilerinin ameliyat, hastane-tedavi, oda&yemek ve yoğun bakım masrafları, 7.500 liraya kadar özel şartlar dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanıyor.

Açıklamada, "Türk Telekom müşterilerine özel sunulan bu paket ile Acıbadem Sigorta'nın anlaşmalı kurumlarında geçerli indirimlerden yararlanmak mümkün.

Piyasa değeri yaklaşık 400 lira olan Acıbadem Mobil Acil Sağlık paketi Türk Telekom müşterilerine, tüm vergiler dahil ayda sadece 5 lira karşılığında sunuluyor. Paketten yararlanmak için Türk Telekom bireysel müşterisi olmak ve mevcut ev telefonunu 12 ay daha kullanmaya devam etmek yeterli.

Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetinden yararlanmak ya da hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi, Türk Telekom Bayi ve Ofisleri ya da 444 0 TIP Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri'ne başvurulabiliyor" denildi.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.