12 °C

Finansbank'tan bayrama özel kredi

Finansbank, Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine, yüzde 0.39'dan başlayan faiz ve ödemeleri 3 ay erteleme imkanı sunuyor.

Finansbank'tan bayrama özel kredi

İSTANBUL - Finansbank, Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine, başvuru kolaylığının yanında yüzde 0.39'dan başlayan faiz oranlarından yararlanma ve ödemeleri 3 ay erteleme imkanı sunduğunu bildirdi.

Finansbank'tan yapılan açıklamada, 12 Kasıma kadar cep telefonlarından 5030'a T.C. kimlik numarasını gönderenlerin, kefilsiz ve anında kredi başvurusunda bulunabildikleri belirtildi.

Kredi kullanmak isteyenlerin, başvurularını kefilsiz olarak SMS ile geçekleştirebildikleri ve kredilerini aynı gün  istedikleri şubeden alabildikleri ifade edilen açıklamada, 12 Kasıma kadar sürecek kampanya kapsamında müşterilere, yüzde 0.39'dan başlayan faiz oranlarından ve 3 ay ödeme erteleme fırsatından yararlanma imkanı sunulduğu kaydedildi.

Bu yılın ilk 6 ayında sektördeki ihtiyaç kredileri hacminin yüzde 17 büyüyerek, 45 milyar liraya ulaştığını, Finansbank'ın da yüzde 22 büyüme elde ettiğini belirten Finansbank Perakende Ürünlerden Sorumlu Grup Yöneticisi Enis Kurtoğlu, genel olarak bakıldığında banka müşterilerinin kredi başvuru süreçlerini zorunlu prosedürlerinden dolayı sıkıcı ve uzun bulduklarını, bu nedenle kredi başvurusu için atılan adımları olabildiğince kısalttıklarını bildirdi.

Kurtoğlu, ''Müşterilerimizin kredi başvurularını anında ve diledikleri yerden yapabilecekleri bir sistem geliştirdik. Ayrıca kredilerini de aynı gün diledikleri şubeden kullanabiliyorlar. 2011'de başlayacak olan geri ödeme planıyla hayata geçirdiğimiz ihtiyaç kredisi kampanyamız ile müşterilerimizin bayram öncesi telaşlarını azaltacağımıza inanıyoruz'' dedi.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.