6 °C

Ford Otosan, Autoshow fuarına hazırlanıyor

Fuarda, yeni C-MAX, yeni Grand C-MAX, yeni Mondeo, yeni S-MAX, yeni Galaxy ve yeni Focus modelleri Türk otomobil severlerin beğenisine sunulacak.

Ford Otosan, Autoshow fuarına hazırlanıyor

KOCAELİ - Ford Otosan, 29 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek Autoshow 2010 fuarında, 6 yeni modelini sergileyerek 'Fordshow' yapacak.

Ford Otosan'dan yapılan yazılı açıklamada, bu yıl İstanbul'da 13'üncüsü gerçekleştirilecek olan Autoshow 2010 Otomobil Fuarı'nda 6 yeni modelle gövde gösterisi yapmaya hazırlanan Ford'un, tüketicilerin beklentilerini karşılayacak Yeni C-MAX, Yeni Grand C-MAX, Yeni Mondeo, Yeni S-MAX ve Yeni Galaxy modellerini sergileyeceği, ayrıca gelecek sene pazara sunulacak olan Yeni Ford Focus da standda yerini alacağı bildirildi.

Açıklamada, Ford tarafından geliştirilen ve sürücülerin hayatını kolaylaştırmanın yanı sıra sürüş güvenliğini de artıran otomatik park sistemi, otomatik bagaj kapağı, kör nokta uyarı sistemi ve daha pek çok ileri teknoloji uygulamasının ilk kez Autoshow 2010'da tanıtılacağı ifade edildi.

Ford'un yeni benzinli motor teknolojisi olan EcoBoost motor ailesi de 160 PS'den 240 PS'e kadar varan değişik güç seçenekleri ile fuarda ilk kez Türk otomobil severlere sunulacağı kaydedildi.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.