18 °C

İş Bankası'ndan "Düzenli Birikim Talimatı"

İş Bankası'ndan "Düzenli Birikim Talimatı"

 

 

İSTANBUL - Kurulduğu günden bugüne Türkiye'de tasarrufun öncüsü olan İş Bankası, Tasarruf Kampanyası ile yarın için tasarruf yaparak keyfini bugünden yaşamak isteyenler için bu kez "Düzenli Birikim Talimatı" hizmetini sunuyor.
İş Bankası müşterileri, "Düzenli Birikim Talimatı" ile kendilerinin belirleyeceği tutarın vade tarihlerinde düzenli olarak vadesiz mevduat hesaplarından vadeli mevduat hesaplarına otomatik olarak aktarılmasını sağlayabiliyor. Böylece İş Bankası müşterileri küçük tutarlarla bile tasarruf yapma imkânı buluyor.
Asgari talimat tutarı aylık 50 TL/ USD / EUR /GBP olan "Düzenli Birikim Talimatı",  belirlenmiş olan tutarın vade tarihi geldiğinde vadesiz mevduat hesabından vadeli mevduat hesabına aktarılması esasına dayanıyor.  Talimatın verilebilmesi için iki mevduat hesabının da aynı para biriminden olması gerekiyor.
Tüm İş Bankası Şubelerinden verilebilen"Düzenli Birikim Talimatı"ile ilgili detaylı bilgi isbank.com.tr'den, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesi'nden ve tüm İş Bankası Şubelerinden alınabiliyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap