16 °C

İşTcell'den rahat konuşturan Star Paket

Ayda 79 liraya şirket içi ve şebeke içi 5.000'er dakika, diğer operatörler ve sabit hatlarla ise toplam 3.000 dakika görüşülebilecek.

İşTcell'den rahat konuşturan Star Paket

İSTANBUL - Turkcell'in kurumsal müşterileri, ayda 79 lira ödeyerek şirket içi ve şebeke içi 5.000'er dakika, diğer operatörler ve sabit hatlarla ise toplam 3.000 dakika görüşebilecek.

Turkcell açıklamasına göre, 12 ay taahhüt verenler ayrıca yüzde 15'lik ek indirimden de yararlanabilecek.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Turkcell'in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell, hesabını bilen kurumsal müşterilerini Star Paket avantajlarından faydalanmaya davet ediyor. Yurt içi iletişim maliyetlerini kontrol altına almak isteyen kurumsal faturalı hat sahipleri, Star Paket'e ayda hat başına 79 lira gibi avantajlı bir fiyata abone olabiliyor."

Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, konuyla ilgili açıklamasında İşTcell olarak uzun zamandır firmaların tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak hesaplı paketler sunduklarını belirterek şunları kaydetti:

"Ayda 79 lira gibi son derece cazip bir fiyata sunduğumuz Star Paket de firmalara yurt içi iletişim maliyetlerinin kontrolü açısından büyük avantaj sağlıyor, dakika hesabı yapmadan rahat rahat konuşma fırsatı sunuyor. İşTcell olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız hesaplı tarifelerimizin yanı sıra, İşteKazan gibi sürekli yenilenen ve zenginleşen avantajlar dünyası ve  toplu telekom çözümlerimiz ile işletmelerin gücüne güç katmaya devam edeceğiz."

Yüzde 15 indirim fırsatı Star Paket kullanıcıları ayda sadece 79 lira karşılığında şirkete kayıtlı diğer hatlarla 5000, tüm Turkcell'lilerle 5000, diğer operatörlerin müşterileriyle ve sabit hatlarla toplam 3000 dakika rahat rahat konuşabiliyor. Üstelik Star Paket'i 12 ay taahhütle alanlar, hiçbir sürprizle karşılaşmadan ve dakika hesabı yapmadan konuşabilmenin yanı sıra yüzde 15'lik indirim fırsatından da yararlanabiliyor."

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap