8 °C

Ofis projesinin tamamını ilk günden sattı

My Office Gold projesindeki tüm ofisler, "10 bin Peşin Ofis Sizin" sloganıyla başlatılan kampanyanın ilk gününde satıldı.

Ofis projesinin tamamını ilk günden sattı

İSTANBUL - Ağaoğlu, My Office Gold projesini bir günde satarak ofis satışında kırılması güç bir rekor elde etti.

İstanbul’da hızla artan ofis talebini karşılamak üzere hayata geçirilen My Office Gold projesindeki tüm ofisler, 30 Mart 2011’de "10 bin Peşin Ofis Sizin" sloganıyla başlatılan kampanyanın ilk gününde tükendi. My Office Gold’da yer alan 52 ofis 570 bin TL ile 8 milyon 550 bin TL arasındaki fiyatlarla alıcı buldu.

Akıllı ofislere talebi öngördü

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, "Ofis projelerimizin satılma hızı nitelikli konut kadar nitelikli ofise de ihtiyaç duyulduğu konusundaki tespitimizin ne kadar doğru olduğunun en belirgin kanıtı.

İşadamları, iş yerlerini kendilerine zaman kazandıran akıllı binalara taşımak için uygun fırsatlar arıyorlar. Bu fırsatı sunan bir proje geliştirdiğinizde 1 günde bile satılabiliyor. Projeyi bu kadar kısa sürede tüketen yatırımcılara Ağaoğlu markasına duydukları güven nedeniyle teşekkür ediyorum" dedi.

Ağaoğlu’nun bir diğer ofis projesi olan ve My Office Gold ile aynı anda satışa sunulan My Office 212 projesinde ise satışlar devam ediyor. Basın Ekspress Yolu üzerinde yer alan My Office 212’de 10 bin TL peşin ödeme ile 246 bin TL’den başlayan fiyatlarla ofis sahibi olmak mümkün. Ayrıca ulaşım kolaylığı sağlayan My Office 212’den metro istasyonuna giriş yapılıyor.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.