Sunexpress, Ankara'dan Almanya'ya direkt uçacak

Şirket, Ankara'dan Almanya'nın dört büyük şehri Frankfurt, Hamburg, Düsseldorf ve Stutgart'a aktarmasız tarifeli uçuşlar başlatıyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

ANKARA - Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu Sunexpress, 2010-2011 kış tarifesiyle birlikte, Ankara'dan Almanya'nın dört büyük şehri Frankfurt, Hamburg, Düsseldorf ve Stutgart'a aktarmasız tarifeli uçuşlar başlatıyor.

Yapılan yazılı açıklamaya göre, 1 Kasımdan itibaren Ankara ile Stutgart arasında pazartesi ve cuma, Frankfurt arasında salı ve pazar, Hamburg arasında cuma, Düsseldorf arasında ise salı günleri karşılıklı seferler düzenlenecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sunexpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, yenilikçi hizmetleriyle sektörde fark yaratmaya devam ettiklerini belirterek, Türkiye'de ilk kez Anadolu şehirlerinden Almanya'nın önemli merkezlerine başlattıkları tarifeli uçuşlar kapsamında Ankara'yı uçuş ağlarına eklemekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

Sunexpress'in kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye'nin yurt dışına açılan en önemli kapılarından Ankara'dan yapacağı uçuşların havayolu ulaşımına yeni bir soluk getireceğine inandıklarını belirten Say, amaçlarının en sıka sürede uçuşlarının frekansını artırarak Ankara'yı Avrupa'ya daha da yakınlaştırmak olduğunu kaydetti.

Etiketler