8 °C

Telekom yurt dışını arama fiyatını sabitledi

Ev Avantaj tarifelileri yıl sonuna kadar yurt dışını dakikası 6.5 kuruşa arayacak.

Telekom yurt dışını arama fiyatını sabitledi

İSTANBUL - Türk Telekom'un Ev Avantaj tarifelerinden yararlanan herkes, en çok aranan birçok ülke ile yıl sonuna kadar, tüm vergiler dahil dakikası 6,5 kuruştan konuşabilecek.

Türk Telekom açıklamasına göre, "Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kuruş" kampanyasının süresi yıl sonuna kadar uzatıldı. Buna göre Türk Telekom'un adı geçen tarifesinden yararlanan müşterileri, 31 Aralık 2010 dahil, yıl sonuna kadar, en çok aranan birçok ülke ile dakikası 6,5 kuruşa konuşabilecek.

Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kuruş kampanyasının süresini müşterilerinin yoğun ilgisi üzeri nedeniyle uzatma kararı aldıklarını belirterek şunları söyledi:

"Müşterilerimize katma değerli hizmet ve ürünlerimizin yanı sıra, düzenlediğimiz kampanyalarla en ucuz arama ücretlerini sunarak, iletişim giderlerinden tasarruf sağlamalarını amaçlıyoruz. Ev Avantaj tarifeleri kapsamında sunduğumuz Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kampanyası da müşterilerimizden yoğun ilgi gördü. Türk Telekom'un avantajlar dünyasından daha fazla müşterimizin yararlanmasını sağlamak amacıyla, kampanyamızın süresini yıl sonuna kadar uzattık. Hayata değer katan kampanyalar düzenlemeye devam edeceğiz."

Kampanya Almanya, Fransa, İngiltere, İsviçre, Çin, ABD ve Avustralya gibi genel olarak en çok aranan ülkeleri kapsıyor.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.