Toshiba WT310 Profesyonel Tablet piyasada

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

 

İSTANBUL - TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş,profesyonel tablet kullanıcılarının üstün taşınabilirlik ve esneklik ihtiyaçlarına cevap veren Windows 8 Pro özellikli WT310 modelini tanıttı.

İş amaçlı kullanım için ilave özellikler
Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter yaptığı açıklamada, “İş dünyası profesyonelleri arasında tablet kullanımının hızla arttığını gözlemliyoruz. WT310’un dayanıklılığı ve ilave özellikleri iş amaçlı kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak. Bu yeni modeli, özellikle küçük ve orta ölçekli sektörlerdeki sürekli hareket halinde çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış çok yönlü bir tablet olarak tanımlayabiliriz. Window 8 Proözellikli Toshiba WT310, ofis işleri kullanımına yönelik olarak optimize edildi. Örneğin, Digitizer Pen kullanarak el yazısıyla tutulan toplantı notları, düzenlenebilir metin dokümanlarına çevriliyor. Ayrıca Intel® Kablosuz Ekran özelliği sayesinde WT310’da depolanan multimedya içerikleri kablosuz olarak uyumlu bir televizyona mikro HDMI® aracılığıyla aktarılabiliyor, böylece içerikler büyük HD ekranda yüksek kalitede izlenebiliyor. Ilave girişler sağlayan opsiyonel cradle, kullanıcıların mouse, klavye ve harici hard disk sürücüsü gibi çevre birimleri kolayca tablete bağlayabilmesine imkan veriyor. Saha çalışanları, sık iş seyahati yapanlar ve esnek ofis çalışanları çok yönlü WT310’u kolayca kendi iş ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebiliyorlar.

Gelişmiş güvenlik ve veri yönetimi
Yansımasız 29.5 cm (11.6") Full HD on parmak dokunmatik ekranı sayesinde, WT310 tablet evde, ofiste veya hareket halindeyken her an göreve hazır. WT310 günlük yoğun kullanım için Toshiba’nın yüksek kalite ve güvenilirlik standartları testlerinden geçirildi.Tüm veriler WT310’un sağlam kasası sayesinde kaza sonucu düşmelerden,darbelerden, yoğun basınçtan korunuyor. Daha da ötesi, bir dizi gelişmiş güvenlik ve veri yönetimi özellikleri tablete önceden yüklenmiş olaraksunuluyor. Örneğin, Intel® Anti-Theft kayıp-çalıntı özelliği yetkisiz giriş riskini azaltıyor, Trusted Platform Module (TPM) Modülü ise kritik verilerin güvenliğini sağlıyor. Seçkin modellerde bulunan Intel® Active Management Teknolojisi sayesinde BT departmanları internet üzerinden bu cihazları uzaktan onarabildiklerinden veya güncelleştirebildiklerinden dolayı, hareket halindeki kullanıcılar bilgisayarlarını her an güncel tutabiliyorlar.

Bağlantıda pek çok seçenek ve gelişmeye açık potansiyel
WT310’un mobil çalışma deneyimi daha da ileriye taşımakiçin, cihaz en yeni bağlantı seçeneklerine sahip. Diğer mobil cihazlarla,örneğin akıllı cep telefonları ile, süper hızlı veri transferi için Bluetooth®4.0 modülü standart olarak sunuluyor. Ayrıca mobil geniş bant bağlantısı kurmakiçin, WiFi® b/g/n veya a/g/b/n bulunmanın yanı sıra, diğer bir seçenek olarakHSPA+/LTE ağlarını destekliyor. Dahili Intel® Wireless Ekran teknolojisi kullanıcıların uyumlu bir televizyon veya projeksiyon ile dokümanları veya multimedya dosyalarını kablo kullanmadan büyük ekranda gösterebilmeyi sağlıyor.Profesyonel tabletin inceliğine rağmen çevre birimlerle pek çok bağlantı seçeneği mevcut. Hızlı veri paylaşımı için tam boy USB 3.0 girişi, Büyük HD ekrana bağlamak için mikro HDMI® ve depolama kapasitesini genişletmek için SD™card girişi seçenekleri bulunuyor. İlave HDMI® ve USB girişleri, ayrıca kurumsal ağa hızlı ve güvenli erişim için Gigabit LAN, opsiyonel olarak sunulan özel cradle ile yeni Toshiba WT310’un bağlantı potansiyelini her zaman daha ileriye taşıyabilmek mümkün.

Özellikler
Toshiba WT310 - Windows 8 Pro işletim sistemli profesyonel tablet
29.5 cm (11.6") yansıma engelleyici Full HD yüksek parlaklığa sahip dokunmatik ekran Digitizer Pen kalem özellikli (bazı modellerde)
Ultrabook™ için en yeni Intel® işlemci teknolojisi En yeni SSD teknolojisi
Bağlantılar: 1x tam boy USB 3.0, 1x mikro HDMI®, SD™ kart girişi, Wi-Fi b/g/n veya a/g/b/n Intel® Kablosuz Ekran, Opsiyonel dahili HSPA+/LTE modülü
İş amaçlı kullanım özellikleri : Trusted Platform Modülü (TPM v1.2), Intel® Active Management Teknolojisi (AMT), Intel® Anti-Theft Kayıp Çalıntı Dizüstü Bilgisayar Güvenliği Toshiba Eco Utility yazılımı
Renkler: Çelik metalik gri
Boyutlar: 229x189x12.4 mm
Ağırlık: 825 gr
Windows 8 Pro (64bit)