Fildişi Sahili, Türk üreticilerden ‘iş güvenliği ekipmanları’ talep ediyor!

Fildişi Sahili’nde endüstriyel malzeme tedarikçiliği yapan bir firma, Türkiye’den çeşitli iş güvenliği ekipmanları satın alacak.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Türk üreticileri ve ihracat şirketleri için global pazarlara yönelik fırsatlar yayınlayan, üreticilerin ve ihracatçıların standartlarını yükseltmeyi ve yüzlerini güldürmeyi hedefleyen TurkishExporter, bugün son 20 yılda Türkiye ile olan ticaretinin sürekli olarak artış gösterdiği Fildişi Sahili’nden gelen bir ithalat ilanını kullanıcılarına sundu.

Bu kapsamda Fildişi Sahili’nde endüstriyel malzeme konusunda faaliyet gösteren bir firma dünya ticaretinin buluşma noktası TurkishExporter’da yayınladığı ilanla Türkiye’den güvenlik kaskları, koruma gözlüğü, maske, emniyet ayakkabıları ve eldivenler satın alacağını belirtti.

Fildişi Sahili’nden yazan ithalatçı ile temas kuracak olan TurkishExporter kurumsal üyeleri doğrudan ilan üzerinden teklif sunabilir. İlk kez platformu kullanacak firma ise platformun mobil uygulaması olan Forie’yi, App Store ve Google Play’den indirerek üyelik başvurusu yapabilir.

Hazır giyim üreticileri için ithalatçı listeleri

Türkiye'de hazır giyim üretimi ve ihracatıyla uğraşan bir şirket olarak, ürünlerinizin ihracatını artırmak veya yeni iş ortakları bulmak için “Forie DataBank”ı ziyaret etmelisiniz.

Bu kaynak binlerce hazır giyim ithalatçısı firmayı içermekte olup, ülke ve sektöre göre kategorize edildi. Hazır giyim sektöründe iş elbiseleri, üniforma, önlük gibi ürünlerin ihracatını yapıyor ve iş elbiseleri ithalatçısı firmalara ulaşmak istiyorsanız, en kolay ve hazır müşteri listeleri şimdi Forie Databank’ta.