İhracat fırsatı: Rusya, Türkiye’den havlu ve bornoz satın alacak!

Her gün sayısız ilanı kullanıcılarına sunan TurkishExporter’a bugün Rus bir ithalatçı ilan bırakarak, Türkiye’den havlu ve bornoz satın alacağını duyurdu.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Dünya ticaretinin buluşma noktası TurkishExporter, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için anlık 43 ana sektör ve 578 alt sektörde yayınlanan ilan akışı ile binlerce dolarlık iş hacmi oluşturarak yeni iş fırsatlarına kapı açıyor. Her gün Rusya pazarına ihracat yapmak isteyen Türk ihracatçılar için ise gelen yeni fırsatlar platformda yayınlanmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Rusya’da lojistik sektöründe faaliyet gösteren ithalatçı bir firma TurkishExporter’da yayınladığı ilanla Türkiye’den havlu ve bornoz ithal edeceğini belirtti.

Rus firma ile temas kurmak isteyen TurkishExporter kurumsal üyeleri, ilan üzerinden firmaya doğrudan teklif sunabilir. İlk kez platformu kullanacak firmalar ise platformun mobil uygulaması olan Forie’yi, App Store ve Google Play’den indirerek üyelik başvurusu yapabilir.

Forie Databank ile Rusya pazarına yelken açın

Türk üreticileri ve ihracat firmaları için Rusya pazarına ulaşmanın artık yeni bir yolu var: "Forie Databank." Bu platform, Rusya'daki ticaret dünyasını keşfetmek isteyenlere kapsamlı bir rehber sunuyor.

Rusya'da ticaret yapmayı planlıyorsanız veya mevcut faaliyetlerinizi genişletmeyi düşünüyorsanız, "Forie Databank" sizin için bir hazine niteliğinde. Rusya'da faaliyet gösteren ithalatçılar, toptancılar ve perakende şirketler hakkında ayrıntılı bilgilere buradan olayca erişebilirsiniz.