24 °C

Portekiz'den pamuk ipliği ithal talebi

Portekiz’de tekstil aksesuarları satmakta olan toptancı firma Türkiye’den pamuklu örgü iplikleri ithal etmek istiyor.

Portekiz'den pamuk ipliği ithal talebi

Portekiz’de iplik, kumaş ve diğer tekstil aksesuarları satmakta olan bir toptancı firma Türkiye’den pamuklu örgü iplikleri ithal etmek istediklerini belirterek Türk firmalardan fiyat teklifleri almak istemektedir.

Portekiz 1986 yılında Avrupa Topluluğu’na katılmasıyla giderek artan bir şekilde hizmet sektörü odaklı hale gelmiştir. Sektör toplam işgücünün %7,5’ini istihdam etmektedir. Sanayi, inşaat, enerji ve su sektörleri GSYİH’nin %21,9’unu oluşturmakta ve işgücünün %24,5’ini barındırmaktadır. Hizmet sektörü ise GSYİH’nin %75,8’ini ve işgücünün %68,1’ini oluşturmaktadır

Portekiz ekonomisinin büyümesi temel olarak iç talebe, mal ve hizmet ihracatının artışına, mal ve hizmet sektörlerine özellikle turizme dayanmaktadır.

Hizmet sektörüne yoğunlaşmanın dışında, modernizasyon sürecine giren üretimde kayda değer değişiklikler yaşanmıştır. Geleneksel üretim sektörleri büyük oranda yerini daha fazla teknoloji içeren ve ülke ekonomisinin büyümesine katkıda bulunan otomotiv ve oto yan sanayi, elektronik, enerji, ilaç ve yeni teknoloji gibi yeni sektörlere bırakmıştır.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Dear Sirs,
I would like to introduce our company operates as agents of Textile products on our market, selling yarns, fabric and other textile articles.
****** is an effective intermediary serving sellers and buyers of goods and services.
We are looking for the best prices for NE 30/1 100% ring combed ; NE 30/1 100% ring carded and NE 30/1 O.E. knitting yarn,
so we appreciate you please revert with your best prices by return.

http://www.turkishexporter.net/en/Leads/341248_cotton-yarn-import-price-inquiry-from-portugal

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Değerli İhracatçımız, bu ve benzeri yüzlerce yurt dışı talep ve ihracat fırsatlarına sürekli ve ücretsiz erişebilmek için üyesi bulunduğunuz; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve İş dernekleri aracılığıyla Ekonomi Bakanlığı ihracat desteklerini kullanabilirsiniz.
Lütfen bağlı bulunduğunuz bu tür dernekler aracılığıyla Turkishexporter.Net'e başvurunuz...