28 °C

TurkishExporter ile farklı coğrafyalara…  

TurkishExporter.Net vasıtasıyla geniş ürün gamımızı dünyaya tanıtıyor ve farklı ülkelerden gelen talepler ile ülke ihracatımıza katkıda bulunabiliyoruz.

TurkishExporter ile farklı coğrafyalara…  

Glotmar olarak faaliyet gösterdiğimiz makine, kimya ve maden alanlarında tedarik kaynağı tamamen ülkemiz olan geniş ürün gamımızı  yurt içi pazarda belirli bir yere taşımayı başarmış bulunmaktayız.
 
Yurt içi pazarda yakaladığımız grafikten sonra yönümüzü tamamen farklı coğrafyalara dönerek ihracat odaklı hedefler ile yolumuza devam ediyoruz.

Türkiye’de üretimi gerçekleştirilen iş ve inşaat makineleri başta olmak üzere kimyasal hammadde ve kıymetli madenler ile tamamladığımız ürün gamımızla birlikte sunduğumuz modern lojistik seçenekleriyle ülke ihracatına katkıda bulunabilmek ve firmamızı dünyaya tanıtabilmek hedefi ile çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.
 
Belirlediğimiz bu hedef doğrultusunda farklı tanıtım ve pazarlama sistemlerini kullandığımız süre içerisinde ülkemiz ihracatı için son derece özverili ve emek yoğun hizmetler sunan TİM çalışmaları ve organizasyonları esnasında TurkishExporter.Net ile tanışma fırsatı bulduk. TurkishExporter.Net ile farklı coğrafyalarda oluşan taleplere daha sağlıklı ve hızlı ulaşabilme imkanı yakalarken titizlikle gerçekleştirdiğimiz takip ve iletişim yöntemleriyle satış gerçekleştirebiliyoruz. Sağlamış olduğu bu mühim kaynak ve hizmetten dolayı TurkishExporter.Net’ e teşekkür ediyoruz.

GLOTMAR MOTOR MAKİNE LTD. ŞTİ.
Umur YILMAZ – Genel Müdür

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap