23 °C

Sneijder'in forması 13 bin liraya satıldı

Antalya Galatasaraylılar Derneği tarafından düzenlenen şampiyonluk kutlamasında Wesley Sneijder'in imzalı forması 13 bin liraya satıldı

Sneijder'in forması 13 bin liraya satıldı

Antalya Galatasaraylılar Derneği tarafından şampiyonluk kutlaması yapıldı.  

Kundu'daki Titanic Otel'de gerçekleştirilen programda, Wesley Sneijder'in imzalı forması 3 bin 500 liradan açık artırmayla satışa sunuldu. Formayı iş adamı Gürsan Konur, 13 bin liraya satın aldı. 

Antalya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Gökmen Güzel, etkinlik kapsamında yaptığı konuşmada, dördüncü yıldızı almanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.  

Bugüne kadar her şampiyonlukta, kulüp başkanını ve şampiyonluk kupasını Antalya'ya getirdiklerini ifade eden Güzel, şunları kaydetti: 

"Bu yıl da şampiyonluk kupamızın ve başkanımızın aramızda olmasını çok isterdik. Çünkü Galatasaray'da başkanlık makamı kutsaldır. Tüm Galatasaraylılar sevgi ve saygıyla Galatasaray başkanına bağlı olma mecburiyetindedir. Ben bu kültürle yetiştim. Bu kültürle hareket etmeye de devam edeceğim. Saygım ve sevgim de sonsuz ama başkanımız bugün aramızda olmalıydı. Bize verdiği sözü yerine getirebilmeliydi." 

Konuşmanın ardından şarkıcı Burcu Güneş, konser verdi.  

Kaynak: AA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap