5 °C

Trabzonspor'da Lucescu konusu kapandı

Trabzonspor, Rumen teknik direktörün, kulübüyle olan sözleşmesi bitene kadar konunun kendilerince kapandığını bildirdi.

Trabzonspor'da Lucescu konusu kapandı

Trabzonspor Kulübü, Rumen teknik direktör Mircea Lucescu'nun takımı Shakhtar Donetsk ile olan ahenginin bozulmaması adına sözleşme bitiş tarihine kadar konunun kendilerince kapandığını açıkladı.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada,  Lucescu'nun kulübü ile kontratının bitiminden sonra Trabzonspor'a teknik direktör olmasıyla ilgili istek ve gayretlerinin olduğunun kamuoyu tarafından bilindiği belirtildi.

Açıklamada, Shakhtar Donetsk'in UEFA Avrupa Ligi'nde yolculuğuna devam ettiği anımsatılarak, "Mircea Lucescu'nun çalıştırmakta olduğu Shakhtar Donetsk Kulübü ile olan kontratının bitiminden sonra Trabzonspor'a teknik direktör olmasıyla ilgili isteğimiz ve gayretlerimizin olduğu kamuoyunun malumudur. Bilindiği gibi Shakhtar Donetsk Kulübü'nün UEFA Avrupa Ligi ve Ukrayna Ligi'ndeki yolculuğu devam etmektedir. Mircea Lucescu'nun takımıyla olan ahenginin bozulmaması adına sözleşme bitiş tarihine kadar konunun tarafımızdan kapatıldığını kamuoyuna saygıyla arz ederiz" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.