7 °C

500’ün üzerinde marka, 'Hostec by Tusid'de vitrine çıkıyor

Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Avrupa'nın ikinci büyük fuarı olan CNR Hostech by Tusid 12-16 Mart 2014 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul'da düzenlenecek

500’ün üzerinde marka, 'Hostec by Tusid'de vitrine çıkıyor

İSTANBUL - Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Avrupa'nın ikinci büyük fuarı olan CNR Hostech by Tusid 12-16 Mart 2014 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul'da düzenlenecek. Sine Fuarcılık A.Ş tarafından Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİD)  desteğinde düzenlenenecek fuara, 500’ün üzerinde marka katılacak.

50 bin ziyaretçinin hedeflendiği fuarın katılımcı firmalarından bazıları şöyle: Inoksan,Winterhalter, Atalay, Elektrolux, Empero, Industrio, Kayalar Plastik,  istanbul Makpa, Rational Firinlar,  Erenil, Fagor, Jumbo, Tripa, Tolon, Tolkar, Miele, Kromluks, Alveo, Mundo Mutfak, Kapp, Özen Tasarim, Homatex, seleks porselen.

60 bin metrekare alanda, 50 bin ziyaretçi

Fuarda, otel ve ağırlama tesis profesyonelleri, proje ve taahhüt firma yöneticileri, mimarlar, planlamacılar, restoran işletmecileri alanında üretici alıcı ve katılımcı firmalar teknoloji ve hizmetler konusunda yeni anlaşmalar yapacaklar.
 60 bin metrekare alanda düzenlenecek fuarı, Hindistan, İsrail, İran, Ürdün, Lübnan, Mısır, Suudi Arabistan, Ukrayna, Rusya, İtalya, Almanya ve Yunanistan’dan çok sayıda alıcı   ziyaret edecek.  500'ü aşkın firmanın stand açacağı fuarın katılımcı ülkeleri arasında Hollanda, Tunus, Almanya, İtalya ve Fransa yer alıyor.
 
Yeni ve farklı etkinlikler

Fuar, sektöre yenilik ve farklılık kazandıracak çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Yeni teknolojilerin yanı sıra en prestijli otellerin aşçıları fuardaki yarışmalarda boy gösterecek. Gastronomi dünyasını buluşturan ilgi çekici etkinliklerle fuar renk kazanacak.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.