25 °C

AYD Genel Sekrerliğine Günöz Atakan atandı

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği'nin (AYD) Genel Sekreterlik görevine temmuz ayı itibarıyla Günöz Atakan atandı.

AYD Genel Sekrerliğine Günöz Atakan atandı

AYD açıklamasına göre,  en son pozisyonunda Forum Alışveriş Merkezlerinin Regülasyon, Resmi Kurumlar ve Dış İlişkilerinden sorumlu olan Atakan, yeni görevini Nihat Sandıkcıoğlu'ndan devralarak çalışmalarına başladı.  

Açıklamada görüşlerine yer verilen  Atakan, yürüteceği yeni görevinde AYD'nin sahip olduğu sektörün sorumlu liderlik misyonunu sürdürecek başarılı çalışmalara yenilerini ekleyeceklerini belirtti. 

Sektörü, ihtiyaçlarına göre kamu ve uluslararası platformlarda temsil ederken aynı zamanda başta Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) olmak üzere perakende sektörünün önemli paydaşlarıyla da iş birliklerini sürdürmeye devam edeceklerini bildiren Atakan,  "AYD'nin üzerinde titizlikle durduğu veri ve araştırma sağlama konularında da yeni çalışmalara imza atmayı hedeflemekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeyi amaçladığımız eğitimler, konferanslar, ödül törenleri gibi daha birçok önemli etkinliğimizle de söktürün buluşma ve iletişim merkezi olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: AA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap