Gine'den medikal ekipmanlar talebi

Gine’de medikal laboratuvar ve görüntüleme merkezi kurmayı planlayan firma, gerekli tüm ekipmanları Türkiye'den ithal edecek.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler birçok faydayı da beraberinde sunmaktadır. Her şeyden önce medikal ve tıbbi gelişmeler tüm dünyada insanların yaşamlarını olumlu yönde değiştirmektedir. Birçok kişi sağlık sektöründeki teknolojik yeniliklerin getirdikleri sayesinde daha sağlıklı, üretken ve bağımsız bir hayat sürdürmektedir. Ayrıca, tıbbi teknoloji, sağlık sistemindeki üretim ve etkinliğin gelişmesinde sağladığı katkının yanında ekonomik büyümeyi de beraberinde getirerek, sağlık sistemindeki inovasyonun merkezini oluşturmaktadır. 

Dünyada medikal sektörünü sürekli gelişmektedir. Medikal sektörüne öncelik veren ülkelerin, kısa sürede gelişmişlik düzeyinde büyük aşama kaydettiğine ilişkin pek çok örnek gösterilebilir. Çin, Hindistan, Almanya, Fransa, İtalya, İngiltere gibi ülkeler medikal sektöründe doğru politikalar izleyerek ulusal ekonomilerine önemli katkılar sağlamaktadırlar. Bu politikaların temelinde Ar-Ge’ye verilen önem ve destek önemli bir yer tutmaktadır. 

Gine’de bir medikal laboratuvar ve görüntüleme merkezi kurmayı planlayan firma, gerekli tüm ekipmanları Türkiye' den ithal edecektir. Firmayla aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.

http://turkishexporter.net/en-US/Leads/332779_medical-center-and-radiology-requested-to-build-in-guinea

Bu konularda ilginizi çekebilir