8 °C

My Prestige ofisleri Ataşehir'de satışta

Ağaoğlu'nun yeni ofis projesinde çok amaçlı toplantı salonları, 7/24 çalışan çok dilli call-center, kuru temizleme gibi hizmetler bulunuyor

My Prestige ofisleri Ataşehir'de satışta

 

 

İSTANBUL - Ağaoğlu, Ataşehir'de ofis projesi olan "My Prestige"i, satışa sundu.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, projeye ilişkin düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, "nitelikli ofis" konseptindeki projede 70 metre kareden 358 metre kareye kadar çeşitlilik gösteren toplam 122 adet, 4 ayrı tipte ofis modeli bulunduğunu bildirdi.

My Prestige'de yer alan tüm ofislerin profesyonel düzeyde olduğunu ifade eden Ali Ağaoğlu, projede çok amaçlı toplantı salonları, 7/24 çalışan çok dilli call-center, vale parking, kuru temizleme, çiçek bakım, mobil kuaför, 7/24 acil sağlık servisi, lounge, restoran, eğitim ve danışmanlık servisleri ile 7/24 güvenlik sistemi gibi hizmetlerin yer aldığını belirtti.

Ali Ağaoğlu, My Prestige'de, çatısında kurulan Heliport'un yanı sıra helikopter kiralama ve CIP hava alanı transferlerini de ek bir hizmet olarak sunulduğunu kaydederek, en düşük metre kareye sahip ofis tiplerinde büyüklüğün 70 ile 80,51 metre kare arasında değiştiğini söyledi.

Ofis fiyatlarının ise 348 bin 400 lira ile 402 bin 500 lira arasında olduğunu belirten Ağaoğlu, en büyük ofis olan 358 metre karelik ofisin fiyatının 1 milyon 789 bin lira olduğunu bildirdi.

Ağaoğlu, konut projelerinde sundukları "satış sonrası ömür boyu hizmet" anlayışının ofis projelerinde de geçerli olacağını ifade etti.

Verilen bilgiye göre, yüzde 20'lik faizsiz peşin ödemenin yapılacağı kampanyada, 31 Ocak 2010 tarihinde yine yüzde 20 oranında ara ödeme yapılacak. Kalan yüzde 60'lık bölüm için 60 aya kadar aylık yüzde 0,99, 61-120 ay arası yüzde 1,09 faiz oranı ile kredi kullanılabilecek. Kampanya fiyatları, 30 Eylül 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap