Sırbistan'dan cam şişe talebi

Sırbistan’da parfüm üretimi yapmakta olan firma, imalatlarında kullanmak üzere cam şişeler satın alacak.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Küreselleşen dünyamızda cam sanayii yüzde 2-4 büyüme göstermektedir. Cam üreticileri arasında yoğun rekabet kâr marjlarını düşürmektedir. Hızlı bir yoğunlaşma süreci yaşanmaktadır. Firmalar için pazarların kontrolü hayati önem taşımaktadır. Üreticiler rekabet güçlerini korumaya ve geliştirmeye odaklanmışlardır. Olgun bir sanayi olan cam sanayii yatırımları Doğu Avrupa, Asya ve Uzak Doğu ülkelerinde yoğunlaşmıştır. 

Cam üretiminde kullanılan en önemli girdiler, kum, soda, dolomit, kuvartz gibi maddelerdir. Ülkemizin bu kaynaklar açısıdan zengin olması nedeniyle, Türk cam sanayi yüzde 98 oranında yerli hammadde kullanmaktadır. 

Sırbistan’da parfüm üretimi yapmakta olan firma, imalatlarında kullanmak üzere cam şişeler satın alacaktır. Türkiye’den tedarikçiler arayan firmaya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.turkishexporter.net/en-US/Leads/334758_glass-bottles-for-perfumes-required-in-serbia 

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Etiketler