Suudi Arabistanlı firma HVAC kanalları üretecek

Suudi Arabistan’da havalandırma kanalları sistemleri üretimi yapan firma, hava kanalları üretim makinelerine satın almak istediklerini deklare etti.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Suudi Arabistan’da havalandırma kanalları sistemleri üretimi ve montajı yapan bir firma, imalat atölyelerinde kullanmak üzere kanal üretim makinelerine ihtiyaçları olduğunu, bu konuda fiyat teklifi talep ettiklerini belirtti.

Suudi Arabistan hükümetinin ekonomiyle ilgili öncelikli hedefi, tabii kaynaklara ve yabancı emeğe bağımlılığı azaltarak geleceğe daha fazla güvenle bakabilmektir. Bunun için yerli sanayinin gelişmesi teşvik edilirken yabancı işçi çalıştırılması üzerine sınırlamalar getirilmiştir. Suudi Arabistan’da yerlilere yabancı işçi getirme ve kefil oldukları bu yabancılardan kefalet bedeli alma izni verilmiştir.

Suudi Arabistan halkı ithalatın büyüklüğüne rağmen, oldukça yüksek bir refah seviyesinde yaşamaktadır. Halkın barınma sorunu bulunmamakta olup, genellikle geniş ve serin evlerde yaşanmaktadır. Sıcak iklim nedeniyle ince giysiler tercih edilmektedir. Lüks arabalar yoğun talep görmektedir. Sağlık ve eğitim hizmetleri devlet tarafından temin edilmektedir. Ev hizmetleri dahil tüm zahmetli işler yabancılar tarafından yapılmaktadır.

Doğal kaynaklara bağımlılığı azaltma hedefleri doğrultusunda “Kral Abdullah Şehri” isimli yeni bir şehir oluşturma planı uygulanmaya başlanmıştır. 30 milyar $ harcanarak oluşturulacak bu şehrin bir sanayi şehri olması planlanmaktadır. Kral tarafından desteklendiği için gelecek yıllarda bu şehirde yapılacak yatırımlara teşvikler sağlanması muhtemeldir.

Suudi Arabistan’da havalandırma kanalları sistemleri üretimi ve montajı yapan bir firma, imalat atölyelerinde kullanmak üzere kanal üretim makinelerine ihtiyaçları olduğunu, bu konuda fiyat teklifi talep ettiklerini belirtmiştir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

We require HVAC duct fabrication machines for our workshop.
Can you please provide the catalogues of your machines.
If you have any representatives in KSA, kindly forward the contact details

http://www.turkishexporter.net/en/Leads/336453_hvac-ducts-making-machine-required-in-saudi-arabia

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Bu konularda ilginizi çekebilir