9 °C

THY'den eylül kampanyası

Kurum, '111 euroya Avrupa' ve '333 euroya dünyanın diğer ucuna' kampanyalarının eylül ayı uçuş noktaları belirledi

THY'den eylül kampanyası

 

İSTANBUL - Türk Hava Yollarının (THY) yıl boyunca devam eden '111 euroya Avrupa' ve geçen ay başlatılan '333 euroya dünyanın diğer ucuna' kampanyalarının Eylül ayı uçuş noktaları belirlendi.

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, yaz kış, düşük yoğun sezon ayrımı olmaksızın her hafta yenilenen kampanya kapsamında yolcuların dış hat uçuş noktalarına vergiler hariç ekonomi sınıfta Avrupa'ya 111 euroya, business sınıfta ise 333 euroya, Amerika, Çin, Bangkok ve Seul'e de ekonomi sınıfta 333 euroya gidiş dönüş bilet alabileceği bildirildi. Açıklamada, kampanya kapsamında 1-7 Eylül tarihleri arasında Muscat, Kahire, Priştina ve Pekin/Şangay'a, 8-14 Eylül tarihleri arasında Abudabi, Rostov, Riyad ve Bangkok'a, 15-21 Eylül tarihleri arasında Dubai, Strazburg, Barselona ve Şikago'ya, 22-30 Eylül tarihleri arasında da Kuveyt, Atina, Simferopol ve Seul'e promosyonel fiyatlarla uçulabileceği belirtildi. Açıklamada, promosyonda, Ankara ve İzmir'den yapılacak seyahatlerde, belirlenen ücretlere 50, diğer Türkiye çıkış noktaları ve Ercan Havaalanı'ndan yapılacak seyahatlerde ise 80 euro ekleneceği kaydedildi.

Tunus seferleri artacak

Açıklamada, THY'nin yoğun talep gören hatlardaki sefer sayılarını artırdığı belirtilerek, bu çerçevede haftada 4 kez yapılan Tunus seferlerinin 6 Eylülden itibaren haftada 5 sefer olarak gerçekleştirileceği bildirildi. Buna göre, İstanbul'dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri saat 10.30'da kalkacak uçak, saat 12.20'de Tunus'a varacak. Tunus'tan aynı günler saat 13.20'de kalkacak uçak, saat 17.00'de İstanbul'da olacak.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap