18 °C

Vodafone'dan kurumlara uzun SMS çözümü

Şirket, JetSMS platformu sayesinde SMS'te karakter sayısı sınırını ortadan kaldırdı

Vodafone'dan kurumlara uzun SMS çözümü

 

İSTANBUL - Vodafone, JetSMS platformu sayesinde SMS'te karakter sayısı sınırını ortadan kaldırdı.

Konuya ilişkin yazılı açıklamada, Vodafone'un kurumsal abonelere yönelik JetSMS hizmetiyle artık bir SMS'te 160 değil, 612 karakter yazılabildiği ifade edildi.

Açıklamada, JetSMS üzerinden gönderilen uzun mesajın, alıcının telefonunda tek bir mesaj olarak görüntülendiği, böylelikle uzun ve Türkçe karakterli mesajların alıcılar tarafından anlam bütünlüğü içinde okunabildiği kaydedildi.

Vodafone'un kurumsal müşterilerine sunduğu JetSMS platformunun, SMS tabanlı mobil çözüm ihtiyaçlarına "en hızlı, en kolay, en güvenilir" şekilde cevap verdiği, JetSMS ile kurumların ister bir kişiye ister yüz binlerce kişiye aynı anda SMS göndererek Türkiye ve dünyadaki tüm GSM operatörü abonelerine aynı anda ulaşabildiği bildirildi.

Platformun "Akıllı SMS Zaman Ayarı" özelliği ile ileri tarihli toplu SMS gönderimlerine de olanak sağladığı kaydedilen açıklamada, SMS'in gönderen kısmında kurum adını kullanıcıların istediği şekilde oluşturmasına imkan veren JetSMS'te şirket adına birden fazla kullanıcı tanımlanabildiği ifade edildi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap