4K teknolojisi ile doğru tanılara daha yakınız!

Dijital dönüşüm sürecinin giderek hız kazandığı günümüzde, 4K çözünürlük hem bireysel hem kurumsal tarafta son kullanıcıya yüksek görüntü kalitesi ayrıcalığı sunuyor...

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Derya Coşkun

Günümüz trendlerinden 4K teknolojisi hayatımızın her alanına çok hızlı bir şekilde yayılıyor. Televizyonlardan telefonlara kadar birçok cihazın içerisine giren 4K görüntü teknolojisi, yakın gelecekte çeşitlenerek artacak. Dijital dönüşüm çerçevesinde 4K teknolojisi ve gelişimini Sony Professional Görüntüleme ve Görsel İletişim Kanal Satış Müdürü Emre Fırıncıoğlu ile konuştuk. 

Sony Profesyonel İş Grubu çoğunlukla kurumsal ihtiyaçlara yönelik görüntüleme çözümleri sunan bir birim olduğunu söyleyen Sony Professional Görüntüleme ve Görsel İletişim Kanal Satış Müdürü Emre Fırıncıoğlu, oluşturdukları lenslerle, görüntüleri oturma odaları ve sinemalarda perdeye, ameliyathanelerde medikal monitöre, video güvenlik projelerinde de kontrol odalarındaki ekranlara en kullanışlı şekilde ulaştırmayı hedefl ediklerini belirtti. Fırıncıoğlu, tüm bu faaliyetlerin çeşitli bileşenlerinde çözüm ve ürünlerle operasyonlarını sürdürdüklerini anlattı.

yazar_yazi.png

Bu konularda ilginizi çekebilir