11 °C

Anneler Günü'ne başlangıç için The Grand Tarabya daveti

Anneler Günü'ne başlangıç için The Grand Tarabya daveti

 

The Grand Tarabya, muhteşem Boğaz manzarasıyla, Anneler Günü'nde konaklamalı ve konaklamasız brunch seçenekleriyle misafirlerini bekliyor.

İSTANBUL - The Grand Tarabya, 12 Mayıs Pazar günü çok özel bir Anneler Günü geçirmek isteyenlerin en özel adresi olacak. The Grand Tarabya'nın eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde bir gece konaklamalı ve zengin brunchlı Anneler Günü paketiyle inanılmaz anılarla dolu bir gün geçireceksiniz. Tarabya Koyu'nun en güzel yerinde,  annenizle baş başa bir pazar geçirmeniz için her şey düşünülmüş.  Üstelik İstanbul'un en büyük ve en yeni SPA'sı Therapia'da annenize çok hoş bir sürpriz hazırlanmış. Anneler Günü paketinde Boğaz manzaralı odalarında konaklamanın yanı sıra, annenize özel mini cilt bakımı de hediye ediliyor. Ayrıca o pazar günü canlı müzik eşliğinde annenizi ve sizi İstanbul'un en şık ve en zengin brunchı bekliyor.

Lezzet şölenine kahvaltı bölümünden başlayabilir, damak tadınıza göre omlet, waffle ve pankek tercihinde bulunabilirsiniz. Sonrasında hemen yanı başınızda sizi nefis gözlemeler mantılar ve risottolar bekliyor olacak. Izgaralar bölümünde ise Adana kebaptan kuzu şişe ve bonfileden ızgaralara kadar şeflerin sizin için özenle hazırladığını lezzetlerle karşılaşacaksınız. Dilerseniz somon ve ton balığının tadına bakabilir ve 6 ayrı sıcak yiyecek ve çorba çeşidinde lezzet denemelerinizi zenginleştirebilirsiniz. Brunch Menüsü'nün meze ve zeytinyağlı bölümünde ise 17 ayrı çeşit sizi hazır bekliyor olacak.

Tarabya'nın Muhteşem Koyunda Anneler Günü

Tatlılar bölümü ise dünya ve Türk mutfağının çeşitli lezzetlerini bir arada bulunduran tatlı büfesinde limonlu, çikolatalı, muzlu, portakallı kekler ve pudingler harika soslar eşliğinde buluşuyor. Osmanlı tatlılarından vazgeçmek istemiyorsanız baklava, kazandibi, cezerye, pestil, helva, lokum ve pişmaniye gibi geleneksel tatlar tam size göre.

The Grand Trabya'nın Anneler Günü paketiyle, zengin brunch ve bir gece konaklama dahil 2 kişi 480 Euro karşılığında yaşam boyu hatırlayacağınız güzel anıların sahibi olacaksınız. Bu özel günde ailesinden ayrılmak istemeyenler de unutulmamış. Konaklamalı Anneler Günü paketinden 0-6 yaş ücretsiz yararlanabilirken,  6-12 yaş grubu brunch dahil 70 Euro, 12 yaş üstü ise 140 Euro farkla çok özel Anneler Günü paketine dahi olabilirler. Konaklamalı paketi tercih etmeyenler ise kişi başı 170 TL ödeyerek muhteşem bir brunch eşliğinde The Grand Tarabya'da harika bir Anneler Günü geçirebilirler.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap