Baba Arslan: Kaderi o yarım metrekare yerdi

4,5 ay sonra evlerinin yakınındaki bir su arkında cesedi bulunan 4 yaşındaki Nehir Arslan’ın babası, "Aklımda hiçbir soru işareti yok acaba Nehir öldürüldü mü? Kaderi o yarım metrekare yerdi” dedi.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Van’da 4,5 ay önce kaybolan ve Cuma günü evinin yakınındaki su arkında cesedi bulunan 4 yaşındaki Nehir Aslan'ın İstanbul Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi işlemleri sürüyor. Cumartesi akşam saatlerinde İstanbul’daki Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na getirilen Küçük Nehir’in cenazesi üzerinde yapılan otopsi işlemleri aralıksız bir şekilde sürüyor. Bugün saat 13.00 sıralarında Nehir’in babası Erkan Arslan Adli Tıp Kurumu’na geldi.

Adli Tıp Kurumu Başkanı ile görüştüğü belirten baba, “Ekiple beraber oturduk konuştuk. Son 3 gündür gece gündüz çalıştıklarını söylediler. En geç yarın cenazeyi alabileceğimizi söyledi. Bana göre Nehir oraya kendisi gitti. Zaten burada belli olacak her şey. Çalışmalar titizlikle devam ediyor. Bulunduğu yer defalarca aranmıştı. Orada insanlar gece gündüz arama yaptılar. Allah’ın takdiri, göstermeyen Allah göstermedi. Bir kaşık suda boğuldu. Kaderinde bu varsa, budur. Aklımda hiçbir soru işareti yok, hani acaba Nehir öldürüldü mü? Kaderinde bu vardı. Kaderi o yarım metrekare yerdi” dedi.

Bu konularda ilginizi çekebilir