7 °C

Bakan Yıldız'dan 1 Mayıs mesajı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız 1 Mayıs mesajında "Türkiye eğer her geçen gün ekonomik büyümesini artırıyorsa bunu bütün emekçilerimize borçluyuz" ifadesini kullandı.

Bakan Yıldız'dan 1 Mayıs mesajı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, emekçilerin, toplumun en saygın kesimlerinden olduğunu ve büyük takdiri hak ettiğini belirtti. 

Hükümet olarak her zaman emekçilerin yanında durduklarını vurgulayan Yıldız, bu anlayışla, 1 Mayıs'ın adına yakışır bir şekilde, huzur, dayanışma içinde, gerginlik ve çatışmalardan uzak kutlanması için çalıştıklarını kaydetti. 

İşçilerin Türkiye'nin daha gelişmiş, daha kalkınmış, daha üretken hale gelmesi için yoğun çaba sarf ettiklerini belirten Yıldız, "Türkiye eğer her geçen gün ekonomik büyümesini artırıyorsa bunu bütün emekçilerimize borçluyuz. Ben bu duygu ve düşüncelerle, hak arayan, sosyal adalet arayan bütün işçilerimizin, emekçilerimizin Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum" değerlendirmesinde bulundu. 

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.