Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Çankaya Köşkü'nde düzenlenen Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi

AA
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında, Çankaya Köşkü'nde düzenlenen toplantı 4.5 saat sürdü.

Toplantıya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi terör operasyonları hakkında bilgilendirmek üzere görevlendirilen Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başkanlığındaki heyet de katıldı.

Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay'dan bazı askeri yetkililerin yer aldığı heyetin Bakanlar Kurulu üyelerine sunum yaptığı belirtildi.

Bilgilendirme heyeti sunum yaptı

Öte yandan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi terör operasyonları hakkında bilgilendirmek üzere görevlendirilen heyetle bir araya geldi.

Çankaya Köşkü'ndeki toplantıya, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başkanlığındaki heyette yer alan Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmaydan bazı askeri yetkililer katıldı.

Heyetin, Bakanlar Kurulu toplantısına da katılarak operasyonlara ilişkin bilgilendirmeyle ilgili sunum yaptığı belirtildi.

Etiketler