7 °C

BW The President'a 'Best Western Plus' kategorisi verildi

BW The President Hotel Amerika'nın uluslararası otel zinciri Best Western International tarafından, 'Best Western Plus' kategorisi verildi.

BW The President'a 'Best Western Plus' kategorisi verildi

İSTANBUL - İstanbul'un ilk, Türkiye'nin ikinci 'Yeşil Yıldız'ını alan BW The President Hotel'e Amerika'nın uluslararası otel zinciri Best Western İnternational tarafından, ‘Best Western Plus' kategorisi verildi.

Best Western Plus The President Hotel Genel Koordinatörü Recep Arifoğlu, “Standart hizmetlerin üstünde, misafir memnuniyeti odaklı hizmetler sunuyoruz. PLUS ile birlikte, bunun dünya çapında tescilledik" dedi.

2010'da 3 kategorisini duyurdu

Best Western International bünyesinde, zincire üye 4 binin üzerinde otel bulunuyor. Dünyanın en büyük otel zincirlerinden olan Best Western, orta ölçekli otel pazarında geniş bir yelpazede yer alıyor. Bir üyelik sitemine bağlı olarak oteller, bağımsız olarak işletiliyor. Best Western tek bir marka altında yayılmaya devam ederken, 2010 yılında, ABD ve Kanada'da "Descriptor Program" dahilinde üç kategorisini pazara duyurdu. Bu kategoriler, Best Western, Best Western Plus ve Best Western Premier'den oluşuyor. Bu üç farklı ürün, misafirlerin seyahat amaçlarına uygun olarak, konaklamalarını gerçekleştirmeleri için seçenekler sağlıyor.

Standartların ötesinde konaklama

   

'Best Western Plus', standart hizmetlerin üstünde, misafir memnuniyeti odaklı ayrıcalıklı hizmetler sunan otelleri kapsıyor. Bu yeni kategori ile Best Western, pazarın büyümekte olan bölümüne hitap ederek, incelikli zevkleri ve farklı yaşam tarzları olan misafirleri için klasik oda-kahvaltı anlayışından öte bir konaklama anlayışı sağlıyor. Bu anlayışla misafirlerine, modern, dinamik ve çevreci bir hayat tarzını yansıtan lüks ve şık tasarımlı oteller sunuyor.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.