10 °C

Davutoğlu: Beykoz'a film platosu kuruyoruz

Başbakan Davutoğlu, "Beykoz'un güzelliğini herkes görsün diye film platosu kuruyoruz" dedi

Davutoğlu: Beykoz'a film platosu kuruyoruz

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisince İstanbul'un Beykoz ilçesinde düzenlenen mitingde, Türkiye'nin her yerinde vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, 6 Haziran Cumartesi'ye kadar 81 vilayeti de gezmiş, görmüş olacaklarını söyledi. 

AK Parti'nin milli iradeyle yürüdüğünü, seçim çalışmaları kapsamında 81 ile gidebilen başka bir parti bulunmadığını ifade eden Davutoğlu, şöyle konuştu:

"HDP'nin eş başkanı buralara gelip özgürlükten bahsediyor, sonra Doğu'da, Güneydoğu'da milleti tehdit ediyor. 7 Haziran seçimlerinde eğer HDP barajı geçememişse kan kusturacaklarmış. Kandan, terörden, şiddetten bahsedene biz meydanı bırakır mıyız? CHP Genel Başkanı bakıyorsunuz HDP ile iş birliği halinde 'Diyanet'i kaldıracağız, imam hatiplerin orta kısmını kapatacağız' diyor. Biz izin verir miyiz?"

"Beykoz'a film platosu kuruyoruz"

Davutoğlu, Beykoz'a gelirken çocukluğunu hatırladığını, rahmetli babası ile Beykoz'un güzel insanların güzel diyarı olduğunu anlattı.

Beykoz'a çok güzel hizmetler yapacaklarını vurgulayan Davutoğlu, "Beykoz'un güzelliğini herkes görsün diye film platosu kuruyoruz. Beykoz'a metro gelecek. İstanbul'un her yerine metro konforu getirmeye kararlıyız inşallah. Ayrıca Şahinkaya Spor Kompleksi'ni yapıyoruz. Komplekste Beykoz'a yakışır her türlü imkan olacak" diye konuştu.

Alandakilerin slogan atması üzerine Davutoğlu, "İnşallah imam hatibi de yapacağız. Beykoz eğitim alanında da iki üniversiteye ev sahipliği yapıyor. Beykoz her şeye layık" dedi.

 

Kaynak: AA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap