15 °C

Dicle Elektrik'in indirim kampanyası uzatıldı

Dicle Elektrik, 25 Eylül'de başlatılan ve borçlarını zamanında ödeyemeyen müşteriler için başlatılan indirim kampanyasının 4 Kasım'a kadar uzatıldığı açıkladı.

Dicle Elektrik'in indirim kampanyası uzatıldı

Dicle Elektrik AŞ tarafından daha önce borçlarını zamanında ödeyemeyen müşteriler için başlatılan indirim kampanyasının 4 Kasım'a kadar uzatıldığı bildirildi.

Şirketten yapılan açıklamada, 25 Eylül'de başlatılan ve 31 Ekim'de sona erecek kampanyada son 3 haftadır başvuruların arttığı belirtildi.

Kampanyanın son haftasında başvuru kuyruklarının uzadığı kaydedilen açıklamada, "Dicle Elektrik müşterilerinden gelen yoğun talebi dikkate alan şirket yönetimi, kampanyanın sona erme süresini 4 gün daha uzatarak gelen talebe olumlu yanıt verdi. Buna göre elektrik borcu olanlar, 4 Kasım 2017 Cumartesi günü mesai saati bitimine kadar kendilerine en yakın Dicle Elektrik Müşteri Hizmetleri Merkezine giderek anlaşma yapabilecekler" ifadelerine yer verildi.

Açıklamada ayrıca, 31 Aralık 2016 öncesine ait elektrik borçlarının gecikme cezalarının tamamen silindiği, toplam elektrik borcuna yüzde 70'e varan indirim yapıldığı ve 6 taksit olanağı bulunduğu hatırlatıldı.

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.