Garanti, Destek Kredisinde faiz indirdi

Banka, 'Destek Kredisi' faiz oranlarında indirim yaparak, 'Memleketi Coşturan Destek Kredisi' adıyla yeni bir kampanya başlattı

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Garanti Bankası, "Destek Kredisi" faiz oranlarında bir indirim daha yaparak, "Memleketi Coşturan Destek Kredisi" adıyla yeni bir kampanya başlattığını duyurdu.

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada, daha uygun faiz ve daha düşük taksitli kredi imkanı sunan yeni kampanya kapsamında, 36 ay vadeli 5 bin TL tutarındaki destek kredilerinin faizinin yüzde 0,84'ten yüzde 0,78'e indirildiği belirtildi.

Açıklamada, kampanya kapsamında, farklı vade ve faiz oranlarıyla daha yüksek tutarda kredi kullanmak isteyen Garanti müşterilerinin 240 TL taksitli 10 bin TL kredi ve yüzde 0,44 faizli 5 bin TL kredi imkanlarından yararlanabildikleri kaydedildi.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, yaptığı değerlendirmede, "İkinci indirimin ardından destek kredilerinde piyasada en rekabetçi fiyatlardan birini veriyoruz. Kolay ödenebilir taksit ve düşük faiz tercih eden müşterilerimiz için her türlü vade ve tutarda ihtiyaçlarına uygun en avantajlı seçenekleri sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Etiketler