8 °C

İstanbul'da 12 ilçede elektrik kesilecek

İstanbul Avrupa yakasında 12 ilçede, 10 Aralık günü elektrikler kesilecek

İstanbul'da 12 ilçede elektrik kesilecek

İstanbulul'un Küçükçekmece, Sarıyer, Bağcılar, Başakşehir, Fatih, Güngören, Beşiktaş, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Kağıthane, Avcılar ve Bahçelievler ilçelerinin bazı mahallelerinde, 10 Aralık'ta elektrik kesintisi uygulanacak.  

BEDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, bakım, onarım ve yatırım çalışmaları nedeniyle 10 Aralık Perşembe günü 12 ilçe elektrik kesintisi yapılacak. Elektrik kesintisi yapılacak bölgeler:

Küçükçekmece: 08.00 ile 18.00 arasında Atakent Mahallesi'nin Atatürk, 3 caddeleri, Kamelya, Manolya Çıkmazı sokakları ve civarına, 

Bağcılar: 10.00 ile 18.00 arasında Yavuz Selim Mahallesi'nin 4/15, 5/13, 5/14A, 5/12, 5/11, 4/11, 4/12, 4/13, 4/13-4, 5/10-5, 5/9, 5/11 sokakları ve civarı, 

Başakşehir: 10.00 ile 15.00 arası Kayabaşı Mahallesi'nin 9. bölge ve civarı, 

Güngören: 22.00 ile 08.00 arası  Sanayi Mahallesi'nin Kazım Karabekir Caddesi, Gonca, Ozan, Öznur, Gürbüz, Kale, Güvenç, Başaklı, Özboran, Halı Saha, Dünya Seramik Merkezi ve civarı elektrik alamayacak.  

Beşiktaş: 08.30 ile 16.00 arasında Arnavutköy Kuruçeşme mahallelerinin Bebek Arnavutköy, Ahmet Adnan Saygun Caddeleri, Üvez, Dulkadiroğulları, Çeşme, Dulkadiroğulları Çıkmazı, Adalı, Adalı Fettah, Erzurumlu Şükrü Paşa, Set, Mumhane, Aydınlık, Muhtar Ali Rıza, Coşkunlar, Muhtar Abdullah, Yeşilpınar, Akıncılar Aralığı, Fide, Muhtar Hüseyin, Buğday Çıkmazı, Muhtar Nurettin, Kireçhane, Akıncılar Bayırı, Özefe, Kuruçeşme Çıkmazı, İmar Sitesi Yolu, Kırbaç, Çınarlıçeşme, Çeşme Çınar, Yol sokakları ve civarı.   

Bayrampaşa: 13.00 ile 16.00 arasında Yıldırım Mahallesi'nin Ali Fuat Başgil, Şehit Kamil Balkan caddeleri, Küçük Ada, Buğday, Büyük Ada, Yıldız, Emel, Bulut, Çınar, Akşemsettin ile Başak sokaklar ve civarı.  

Fatih: 09.00 ile 15.00 arasında Topkapı Mahallesi'nin Turgut Özal Millet Caddesi, Pazar Tekkesi, Ali Baba, Pazar Tekkesi Aralığı, Pazar Tekkesi Çıkmazı, Karanfilli Çavuş, Kalburcu Mehmet Cami sokakları ve civarı.  

Kağıthane: 09.00 13.00 arasında Yahya Kemal Mahallesi'nin Talatpaşa Caddesi, Benek, Cesaret, İmren, Örnek, Akıcı, Akkaya, Atılgan, Cengizhan, Dinç, Baykan, Tuğ Sokakları ve civarı.  

Avcılar: 08.00 ile 18.00 arasında Tahtakale Mahallesi'nin İstasyon, İstanbul Yolu caddeleri, Subaşı, Yonca, Akçapınar, Uyanık, Palandeken, Sümbül, Umut, Uyanık, Gülfidan, Uygur, Utku, Özpınar, Uyum, Ulus, Ulupınar ve Lavanta sokaklar, O-3 Güney Yanyol ve civarı.  

Bahçelievler: 08.00 ile 18.00 arasında Çobançeşme Mahallesi'nin Sanayi Caddesi ve civarı; 09.00 ile 18.00 arasında Şirinevler Mahallesi'nin Kazım Karabekir, Mahmutbey caddeleri, Oktay, Çimentepe, 4, 5, 7 sokaklar ve civarına  

Zeytinburnu: 09.00 ile 12.00 arasında Maltepe Mahallesi'nin Prestij 2, 3, 4, 5. blokları ve civarı. 

Sarıyer: 09.00 ile 19.00 arasında Zekeriyaköy, Uskumruköy mahallelerinin siteler bölgesi ve civarı.

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.