31 °C

İşte Apple'ın son bombası

Geçtiğimiz günlerde düzenlediği WWDC etkinliğinde, Apple Music'i tanıtan Apple, bu hizmeti de içeren yeni iOS güncellemesi iOS 8.4'ü dün akşam yayınladı.

İşte Apple'ın son bombası

Apple, geçtiğimiz günlerde düzenlediği WWDC etkinliğinde, Apple Music hizmetini tanıtmıştı. Bu hizmeti de içeren yeni iOS güncellemesi iOS 8.4 dün akşam TSİ 18:00'da yayınlandı.

Güncelleme ile birlikte, Apple'ın 24 saat yayın yapacak online radyo istasyonu Beats 1 de, yayına başlamış oldu.

iOS 8.4 ile hayata geçirilen Apple Musiz hizmeti, 3 aylık bir deneme süresi sunuyor. Bu sürenin sonunda ise kullanıcılar, aylık 10 TL karşılığında hizmeti kullanmaya devam edebiliyor.

Yeni güncelleme ile birlikte bazı hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler de yapılmış durumda. Ancak iOS 8.4'ü indirenler, Apple Music dışında fark edilebilir bir değişiklik göremeyecekler. Asıl büyük değişikliklerin ise, bu yılın son çeyreğinde yayınlanması beklenen iOS 9 ile gelmesi bekleniyor.

Güncellemeyi indirmek için yapmanız gereken tek şey, Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme yolunu takip etmek. iPhone veya iPad'iniz yeni güncelleme bulduğunu söylediğinde gerekli onayları verin ve güncellemeyi yüklemeye başlayın.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap